Skocz do zawartości
Gość mpm1122

Mały hosting z obsługą SSL

Polecane posty

Gość mpm1122

Witam, potrzebuję małego hostingu z możliwością podpięcia własnego certyfikatu SSL, jestem w stanie zapłacić za ów hosting 30 zł miesięcznie. Płatność paypal lub przelew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja obojętna, ale już mam u was hosting ;)

Tego nie wiedziałem, jak posiadasz serwer w uk to możesz zainstalować sobie cert bez ip. Na serwerze w Polsce otwórz zgłoszenie przygotujemy to i zainstalujesz sobie cert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały hosting za 30 zł / miesiąc? To moim zdaniem już całkiem spory za tą kwotę kupisz... Chyba że 30 zł / rok... to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mały hosting za 30 zł / miesiąc? To moim zdaniem już całkiem spory za tą kwotę kupisz... Chyba że 30 zł / rok... to co innego...

 

Szczerze nie rozeznaję się w tym rynku, wiec podałem takową ceną ;) Hosting mały bo tylko dla jednego pliku PHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

nazwa.pl jest dobra jak się używa jej z głową. Brat ma tam konto już ze 3-4 lata i nigdy nie dostał info że jakieś parametry przekracza. Na koncie prócz poczty jest kilka (5-6) stron na Joomli (plus dodatki) oraz jedno duże forum.

 

 

Ale ze względu na cenę polecam coś mniejszego. Może skontaktuj się z globalnetwork.pl i spytaj się o takie konto. Podejrzewam że nie będzie z tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź naszą ofertę. Konto za 44 zł za rok powinno wystarczyć.

Jeśli chcesz SSL także dla starszych przeglądarek, potrzebujesz także IP (koszt 10 zł miesięcznie/100 zł rocznie). W innym wypadku stosujemy SNI.

 

Z płatności przelewy, szybkie płatności, PayPal.

 

Dodatkowo do końca miesiąca kod rabatowy 15% na pierwszą, dowolną płatność: K3IJ8SB4

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×