Skocz do zawartości
kaku1996

darmowy test vps

Polecane posty

Witam poszukuje darmowego vps min. 3 dni testu. Vps na systemie linux.Vps bedzie uzywany pod server z gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam Digital Ocean, gdzie za kilka złotych miesięcznie możesz mieć serwer -- 512MB RAM pamięci, dysk 20GB SSD, w Amsterdamie. Zarejestruj się z mojego linka i podaj kod DIVEIN10 lub SSDTWTTR przy podawaniu sposobu płatności, dostaniesz 10 dolarów na start. Serwer kosztuje 5$/msc - otrzymujesz 10$, więc masz de fakto 2 msc za darmo.


myślę, że 2 miesiące testu to wystarczająco!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

facekonto ale trzeba wydać wpierw $5, a wątpię, że autor jest zainteresowany :]

 

Ja ci polecę clouda wziąść w e24cloud np.

wpłacisz z 2pln to będziesz miał na te 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

facekonto ale trzeba wydać wpierw $5, a wątpię, że autor jest zainteresowany :]

 

Nie wprowadzaj w błąd, nic nie trzeba wpłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Jak nie trzeba wpłacać skoro dodałem kod i teraz woła o wpłatę 5 dolarów przez paypala?

 

http://fotteria.pl/s/iPjnPjRCIP

A na str głównej http://fotteria.pl/s/E75JmzdVbx

 

Po wpisaniu kodu dodało 10usd i znikneło pole do wpisania już promocode. Teraz trzeba wpłacić 5usd aby uruchomić serwer i odrazu dodadzą 10usd do skarbonki.

Edytowano przez IStreamPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie, i tak nie wykupisz usługi? :)

 

Jasnowidz ze szklana kula?Po ile dolar bedzie w 2019?

 

Wiesz za ile vps oplaciłem i mi nie pasowały? Zapytaj szklanej kuli. Zanim znalazłem odpowiednie straciłem dobre 400zl. Ostatni testowałem ponad 2 tygodnie i opłaciłem póżniej na 3mc bo się nadawał do tego co mam i nie miałem zamiaru więcej placić za badziew.

Edytowano przez rasputin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rasputin

Jesteś jego adwokatem czy zapomniałeś się przelogować?

Jeśli ktoś kupuje vpsy "za pińć złotych" to niech nie narzeka, że to ledwo chodzi ;)

Sposób w jaki autor napisał temat w moim odczuciu wskazuje na to, że i tak nie wykupi usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jazde masz free, jak kupujesz wyższe auto jazde dostaniesz na miesiąc...

Z tym, że podczas wypożyczania spisują z tobą umowę, w której zobowiązujesz się do pokrycia ewentualnych szkód (np. mandatu za przekroczenie prędkości, czy kosztów ewentualnych zniszczeń jak rozbijesz się na skrzyżowaniu). A tu? Nijak nie da się na odległość zweryfikować, czy jesteś tym, za kogo się podajesz. I nijak nie da się wyegzekwować tego, że jak roześlesz mnóstwo spamu (czy to mailowego, czy też po forach dyskusyjnych/blogach) i adresacja firmowa wpadnie na jakieś blacklisty, to masz pokryć koszty związane z delistingiem. Ewentualnie jak ktoś roześle z takiego serwera jakieś (jego zdaniem) dowcipne maile o bombie w jakimś kluczowym miejscu, to też trzeba z organami ścigania trochę wspólnie czasu spędzić. Czasu, który można by było wykorzystać na bardziej pożyteczne rzeczy.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×