Skocz do zawartości
StOnA

Administratora potrzebuję jak to napisac by się nie zbłaźnić?

Polecane posty

Obecnie brak mi możłiwości czasowych, potrzebuję wypełnić lukę i admina chciałbym zatrudnić ale ile wstawić w zarobkach by ktoś mnie nie wyśmiał...

 

Powiedzcie mi gdzie najlepiej umieścić ogłoszenie oi zatrudnieniu?> Potrzebuję stałego administratora od wszystkiego z dosys dużym doświadczeniem jak to bywa w takim fachu czyli od wszystkiego począwszy od IT a skończywszy na sieci itd... Nawet gdzieś miałem przed wyjazdem napisane na kompie takowe... Daję chałupkę, komórę i furę... - bez laski ;), no i UoP, wypłatę na rękę około 3 do 5k a może i więcej sam nie wiem.... w zależności od różnistych projektów, zadań itp... ale warunek jest taki że jest tu na miejscu... Siemiatycze / podlaskie

 

Może ktoś chce popracować ze 2-3 lata? I jest z podlaskiego? Kasa może małą ale na razie zbyt dużo mam wydatków i na razie takie stawki przewiduję...

 

Jak znajdę jutro ten bazgroł to wstawię tut to ocenicie...

 

 

EDIT:

 

Znalazłem coś co napisałem kilka tygodni temu. Jak możecie coś poprawić to chętnie zobaczę wasze propozycje...:

 

-------------------------------------------------------------------

 

FIRMA IT :NAZWA FIRMY, adres , dane inne jak nip i takie tam" poszukuje osoby na stanowisko:

Administrator IT Linux

Miejsce pracy: Siemiatycze

Mieszkanie służbowe: Siemiatycze

Obowiązki:

  • Stała opieka techniczna nad infrastrukturą sieciową

  • Nadzór nad serwerami własnymi i powierzonymi w naszym DC

  • Wdrażanie nowych rozwiązań, optymalizacja obecnych i opieka nad politykami bezpieczeństwa

  • Aktualizacja, optymalizacja i opieka nad systemami operacyjnymi z rodziny GNU/LINUX (Debian/Gentoo)

  • Aktualizacja, optymalizacja i opieka nad serwerami aplikacyjnymi

  • Wprowadzanie nowych rozwiązań i usług.

  • Nadzór nad pracownikami niższego poziomu

Wymagania:

  • Osoba z doświadczeniem w pracy nad rozwiązaniami z dziedziny IT i sieci

  • Umiejętność tworzenia i analizy dokumentacji technicznych oraz specyfikacji w języku polskim i angielskim

  • Zdolności analityczne

  • Doświadczenie w administracji różnymi dystrybucjami systemu GNU/LINUX

  • Szeroki wachlarz możliwości i umiejętności.

  • Współdziałanie z innymi działami firmy, zorganizowane działanie zmierzające do realizacji wspólnego celu wraz z zarządzaniem zespołem

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie min. średnie i doświadczenie

  • Znajomość SAN, DNS, SVN, APACHE, SQL, MYSQL, ARP, TCP/IP, LVS, SQUID, ASAP, IMHO, IaaS, PaaS, IPS

  • Duże doświadczenie na podobnym stanowisku i zakresie pracy

Oferuję:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w zgranym zespole

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Samochód służbowy

  • Mieszkanie służbowe w standardzie B2

  • Możliwość uzyskania szkoleń w tym odpowiedniego poświadczenia bezpieczeństwa przemysłowego dla danych niejawnych

Wynagrodzenie rozliczane w wariancie podstawowym i zadaniowym od 3 do 6 tys zł. netto

 

Sposób aplikowania na stanowisko:

- wstępny za pomoca poczty elektronicznej " adres email "

- osobisty w oddziale firmy: tu dane firmy i dane oddziału oraz numery telefonów...

 

Zainteresowane osoby zapraszam do wstępnego kontaktu telefonicznego pod nr. telefonu .... Moja komóra

 

Na dole dodana regułka, o udostępnieniu danych w celach rekrutacji i tp. którą nalezy dołaczyć do pisma wraz z CV i innymi dokumetami które ewentualnie aplikant posiada...

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO ogłoszenie spoko. Ostatnio chyba pracuj.pl jest najmodniejsze.

 

Co prawda szukasz osoby o szerokim zakresie wiedzy, i łatwo IMHO nie znajdziesz. Jakby nie debian/gentoo to sam bym się zgłosił ;).

 

pzdr,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×