Skocz do zawartości
Prostownik

[VPS]Wielozadaniowy - szukam

Polecane posty

Od wczoraj bujam sie po rozmaitych stronach oraz tematach w poszukiwaniu oferty ktora bedzie odpowiadac moim oczekiwaniom.

 

Ogolnie zalezy mi na stabilnosci i szybkosci dzialania.

 

Serwer obslugiwał będzie:

 

JIRA - program do prowadzenia projektow

Owncloud - prawdopodobnie ok 3-4 szt. tego skryptu

 

Miloby bylo jakby jeszcze udzwignal serwer PROCON (program do zarzadzania serwerami battlefield). Wiem ze procon nie ma plikow pod linuxem ale uzywajac jakiejs aplikacji mozna go wlaczyc. Jednak sam procon to sprawa drugorzedna.

 

Pojemnosc licze 20+ czym wiecej tym lepiej.

 

Moj budżet to ok 300-350 za rok.

 

Oferty firm ktore przegladalem:

http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2

https://mintshost.pl/panel/cart.php?gid=2

 

Martwi mnie w/w lacze przy biznes jest to 20 mbits a przy mint jest 25.

 

http://openvz.io/#pricing-plans

 

tutaj zas serwer w Holandi

 

....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

nie ma problemu ze zmiana przepustowości z 20mbit na 100 mbit z dosyć dużym limitem - wystarczy do Nas napisać po zamówieniu/uruchomieniu serwera.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu na pomoc@biznes-host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie w/w lacze przy biznes jest to 20 mbits a przy mint jest 25.

To jest minimum jakie Ci gwarantują. Ostatnio robiłem test w mintshost i wyszło grubo ponad 100mbps. Oczywiście musisz się liczyć że nie będziesz miał stale 100mbps bo to jest dzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Digital Ocean (ref) masz gigabitowe łącze i dyski SSD. Użyj kodu DIVEIN10, dostaniesz $10 na start i wtedy rok serwera z gigabajtem pamięci i dwoma terabajtami transferu miesięcznie idealnie się mieści w Twoim budżecie. I masz de facto miesiąc testów, żeby zobaczyć, jak działa pod prawdziwym obciążeniem. Wybierz serwerownię w Amsterdamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę to, że Jira (lub jak kto woli zdzira ;) ) jest pamięciożerna. W robocie ciągle trzeba zwiększać -Xmx dla Tomcata.

Fakt faktem wykorzystywana jest bardzo intensywnie, a ilość ticketów też jest niemała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W B-H co do łącza możesz się dogadać i przełączą Cię na 100 mb/s. Ogólnie hosting polecam. Korzystam już pół roku bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę to, że Jira (lub jak kto woli zdzira ;) ) jest pamięciożerna. W robocie ciągle trzeba zwiększać -Xmx dla Tomcata.

Fakt faktem wykorzystywana jest bardzo intensywnie, a ilość ticketów też jest niemała.

Zauwazylem to, jednak jest bardzo tania ... a daje duzo fajny rozwiazan przy tworzeniu sporego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.


Możemy przygotować indywidualną ofertę. W tym celu prosimy o kontakt na adres bok@globalnetwork.pl


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×