Skocz do zawartości
murgal

Mały VPS z większym dyskiem i dobrym łączem

Polecane posty

Witam,

 

 

Panowie, szukam jakiegoś tańszego vpsa na debianku, głównie zależy mi na dysku i łączu conamniej 50, lokalizacja obojętna, stabilność też nie potrzebna jakaś cudowna, serwer będzie używany do pośrednictwa plików do mojego serwera domowego, lekka chmura, troche udostępniania jakiś materiałów dytaktycznych, i ogólnie zdalne zabawy typu serwer pocztowy z siecią domową VPN. Także dużych wymagań nie ma. Cena jak najniższa, dysk conamniej 50gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

http://budgetvps.pl/ 49zł / mc

 

Podejrzewam że najlepszym rozwiązaniem będzie pisać do firm o indywidualny pakiet bo potrzebujesz dużego dysku, trochę transferu, nie dużo ramu i kawałek procesora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z oferty Biznes-Host.pl

 

Do wyboru masz kilka konfiguracji, ewentualnie proponuje Ci skonfigurować własny VPS z parametrami jakie potrzebujesz ( wszystko do ustalenia) - Jeśli VPSa kupujesz na rok z góry otrzymujesz 50% rabatu, dodatkowo po użyciu kodu: M22F-H3R3-3PJM otrzymasz w sumie 62,5 % rabatu na usługę!

 

Serwery są godne polecenia i sprawdzone!

Linki Polecające!

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli może być w NL to szczerze polecam Ci ramnode(reflink).

Z kodem 38rly dostaniesz 128MB RAM,128MB VSwap, 1 CPU Core @ 2.3GHz+, 50GB SSD-Cached HDD, 1Gbps Port, 500GB transferu, 1 IPv4 , 16 IPv6, TUN/TAP.

 

I to wszystko za $14.88/rok.

 

IO dysku (wynik: dd if=/dev/zero of=test bs=64k count=16k conv=fdatasync && rm -f test) to 632 MB/s

 

Ping z mojego vpsa z biznes-host to

100 packets transmitted, 100 received, 0% packet loss, time 99004ms
rtt min/avg/max/mdev = 20.717/21.128/26.161/0.565 ms
Edytowano przez dannix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BH trochę drogi na studencką kieszeń, ale mam tam kilka wirtuali klientów, i naprawdę serwery działają świetnie ;)

 

Myślałem nad budżetem koło 30zł miesięcznie, w oczy rzucił mi się mintshost.pl, ale łącze setka na całą maszynę troche przeraża ;/ Do tego ten support, troszkę oporowo działa z tego co widze. Dodatkowo przeglądam ofertę gameserv.pl, ale ta strona domowa troszkę kłóje w oczy...

 

Ale w sumie za tą kase nie ma co wymagać.

 

Kolego dannix, możesz rzucić jakieś IP ?

 

 

Dobra, temat myślę skończony, wziołem tego ramnode.com, pakiet 256 z transferem 1gb na pół roku za 15 dolków. Zobaczymy.

Edytowano przez murgal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Napisz mi na PW lub marek@biznes-host.pl wymagania co do dysku - za 30 zl/miesiąc moge ci zaoferować backup VPS z dyskiem 250 GB, tyle że lokalizacja USA - ping z BH to 128 ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, testuje tego RamNode, i jak narazie wszystko bardzo OK, wziołem na pół roku, także na jakiś czas temat już nieaktualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×