Skocz do zawartości
pakrol

Jakie .eu Udało Wam Sie Zdobyć?

Polecane posty

Pochwalcie sie troche jakie domenki udalo wam sie zdobyc. ja skladalem kilka zamowien a zalapalem sie tylko na jedną afterhourstrading.eu uruchamie na niej serwis o giełdach europejskich Azjatyckich i Usa. . Nie zalapalem sie na domainsEu.eu mp3books.eu i soczewkikontaktowe.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie wk$#%@@#%li nazwa.pl - bo zarejestrowałem kilak domen ktore niby był ywolne i co ? dostałem info neidawno ze juz zajete ... czekam tylko na zwrot kasy.

 

po prostu żenada - jakies firmeki i ludki byli pierwsi a nie ja - to po cholere pokazywało ze domena wolna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wk$#%@@#%li nazwa.pl - bo zarejestrowałem kilak domen ktore niby był ywolne i co ? dostałem info neidawno ze juz zajete ... czekam tylko na zwrot kasy.

po prostu żenada - jakies firmeki i ludki byli pierwsi a nie ja - to po cholere pokazywało ze domena wolna ?

NetArt nie zgłosi Ci domeny do rejestracji zanim nie zostanie zaksięgowana kwota na rachunku bankowym. To proste, ktoś wcześniej zapłacił i dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NetArt nie zgłosi Ci domeny do rejestracji zanim nie zostanie zaksięgowana kwota na rachunku bankowym. To proste, ktoś wcześniej zapłacił i dostał.

 

zgadza się, zresztą miałem podobny kłopot w Home z agro24.eu :/

 

Ale co najbardziej lubię u Active to, że sobie wpłacam na konto i mogę w każdej chwili sobie coś zarejestrować czy to .ue czy .com

 

Po prostu odrazu jak coś ciekawego znajdę, nie muszę się martwić. Z drugiej strony dopiero w niedzielę wieczorem odblokowali mi pieniądze z nieudanych prerejestracji... więc i tak mi dziabnęli autoteam.eu, i agronews.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Home.pl nie jest taki zly... tak samo jak Az.pl gdzie pieniądze możesz przesłać przez kanał elektroniczny i w ciągu paru minut będziesz mieć środki na koncie klienckim. Ja gdy chcę zarejestrować dowolną domenę to wystarczy mi dosłownie 2-3minuty żeby dokończyć formalności. Z .eu było troche inaczej ponieważ 7 kwietnia "puszczane" były kolejki firmowe i nie było szans żeby odrazu zarejestrowali Ci domenę. Ja czekałem na rejestrację 8 godzin i rozumiem jak najbardziej tą zwłokę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Home.pl nie jest taki zly... tak samo jak Az.pl gdzie pieniądze możesz przesłać przez kanał elektroniczny i w ciągu paru minut będziesz mieć środki na koncie klienckim. Ja gdy chcę zarejestrować dowolną domenę to wystarczy mi dosłownie 2-3minuty żeby dokończyć formalności. Z .eu było troche inaczej ponieważ 7 kwietnia "puszczane" były kolejki firmowe i nie było szans żeby odrazu zarejestrowali Ci domenę. Ja czekałem na rejestrację 8 godzin i rozumiem jak najbardziej tą zwłokę.

 

Ale nie z Kredyt Bankiem :/

 

Natomiast nie mówię, że nie jestem zadowolony z Homa, wręcz przeciwnie bo bardzo szybko przeksięgowali mi pieniądze z nieudanych prerejestracji, no i kontaktując się z BOKiem mogłem odrazu przenieść płatności na nowe domeny już wcześnie rano 8 kwietnia i po 1 godzinie już poszły w świat... ale niestety z tym agro24.eu to mnie Niemcy wyprzedzili o... 10 minut! ;p

 

W Active mogłem dysponować odblokowanymi pieniążkami dopiero 9-go i to wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja załapałem sie na:

 

www.WebmasterCenter.eu

www.AnnouncementsOnline.eu

www.NetBlogs.eu

www.BlogsOnline.eu

www.YourFirm.eu

www.PrzetargiUnijne.eu

 

Wydaje mi sie że domenki całkiem niezłe :P Z chęcią sprzedam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną: sonyericssonmobile.eu

 

Cała reszta zarejestrowana przez firmę SonyEricsson lub Ericsson. Jak mi jej nie zabiorą, to może coś z tego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×