Skocz do zawartości
peres.pro

Ile klientów w tym samym czasie

Polecane posty

Witam,

chciałbym wiedzieć ile klientów w tym samym czasie bez zająknięcia obsłuży server vps STANDARD z oferty: http://mintshost.pl/vps.php czyli 4x 3GHz, 6GB ramu i dyski SSD. Najpewniej będzie na pokładzie nginx i php-fpm. Dodam że chodzi o wordpressa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje auto pali średnio 7 litrów na 100 kilometrów, możesz mi podać jego markę i kolor? Zadaj jeszcze raz pytanie, podając więcej szczegółów. Wszystko zależy od konfiguracji danego serwera i tego co na tych Wordpress'ach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę aż tak słabo jak napisał Miłosz ?

 

Nie miałem na myśli kompletne zniszczenie i nawrzucanie tam 100 pluginów ale będzie z 30 pluginów + oczywiście potem optymalizacja i wyłapywanie tych które zbyt obciążają serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lanceq, to jest naprawdę wróżenie z fusów. Ostatnio trochę z kawą musiałem wyhamować, ale jak sobie dzisiaj zrobie, to popatrze na fusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc już o tym, że klientów nie trzymałbym na takim VPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiu

Czemu byś nie trzymał? Dobrze skonfigurowany nie powinnien aż tak obciążyć maszyny matki. Owszem lepszy byłby dedyk, ale z braku laku dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaufałbym ich serwerom po wpadce z wypłynięciem danych klientów - rozumiem, wszystkim się może zdarzyć, ale słyszałem też trochę nieprzychylnych opinii.
Z resztą - za 79zł to ja mógłbym uwierzyć w dobre 2 rdzenie i 2 może 4 gb ram... Nie mówiąc już o płatności z góry za rok gdzie wychodzi 34zł za to miesięcznie...

No i nie będę komentował vps 4x3ghz na procesorze który ma 4x2.2ghz... Czyli jak osiągnąć 3ghz z 2.2ghz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Krzysiu, mógłbyś rozwinąć ostatnie zdanie w swojej wypowiedzi bo mam tam vpsa już rok i trochę mnie to przestraszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku serwerów OpenVZ, podane są parametry matki: 2x Intel Xeon E5520, 64GB @ DDR3, 4x 240 GB @ SSD @ RAID10.

OpenVZ wiadomo.. Mądra nadsprzedaż robi swoje. Miałem u nich maszynę i nie mogłem narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

A skąd takie informacje masz?

 

No właśnie Krzysiu, mógłbyś rozwinąć ostatnie zdanie w swojej wypowiedzi bo mam tam vpsa już rok i trochę mnie to przestraszyło.


Tak jak avatat napisał:
wchodzicie na ich stronę, zaglądacie w serwery VPS ssd, macie pięknie napisane "4x 3ghz" a potem po kliknięciu "parametry maszyny matki" dowiadujecie się że te procesory mają 2.2ghz ;) No a pakiet "starter" jest jeszcze lepszy bo ma 3.2ghz procesor ;)

ps. Linoskoczek skróć stopke bo limit to 4 linijki a ty masz 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nasza strona działa teraz na większości polskich IP z powodu licznych ataków DDOS które dzisiaj nas zastały.

Wszystkie usługi działają prawidłowo. Odnośnie osób na stronie to tego się nie da w ten sposób ustalić.

Serwer jest na wydajnym procesorze i dyskach SSD lecz jeden "błędny" plugin może zajechać wszystko.

 

Gdy będzie "dziwne" obciążenie to Cię powiadomimy o to proszę się nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×