Skocz do zawartości
effac_IT

Duża baza klientów, ssl

Polecane posty

Witam, poszukuję współdzielonego hostingu,

transfer ok 100-200GB

dysk, starczy nawet 10GB

szybka baza mysql,

lokalizacja najlepiej PL,

dedykowane IP,

tani certyfikat ssl (ew. sam kupię)

 

Będzie na tym aplikacja dla firm z dość dużą bazą ich klientów.

Przejrzałem oferty i chyba na razie netdc najlepiej się przedstawia, oferta biznesowa + ip za 240zł/rok, jakie opinie o tej firmie, ew inne oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten budżet to max 240 złotych na rok?

 

Będzie na tym aplikacja dla firm z dość dużą bazą ich klientów.

 

Tu raczej byłby chyba odpowiedni serwer VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baza duża, jak dla mnie, wybaczcie, że swoją miarą napisałem. Ok 300MB.

Budżet większy, aczkolwiek podałem dla porównania netdc biznes 180zł/rok + 60zł IP.

Oczywiście płacę za rok z góry.

Edytowano przez effac_IT (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mogę indywidualnie zaproponować pakiet Biznes-1 z naszej oferty + dedykowany adres IP i certyfikat SSL dla jednej domeny (z 'www' i bez) w cenie. Przy płatności rocznej na całość koszt wynosiłby: 295.20 zł brutto/rok.

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt na PW lub maila michal@unixstorm.org i prześlę szczegóły - jest to oferta indywidualna i tańsza niż standardowa z naszej strony (domyślnie kosztowałoby to łącznie 381.30 zł brutto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



W pakiecie GoodHosting otrzymasz 50GB przestrzeni dyskowej oraz limit transferu na poziomie 250GB. Abonament wyniesie 139zł / rok. Dedykowany adres IP otrzymasz gratis co pozwoli na zainstalowanie certyfikatu SSL. Bazy danych utrzymywane są na dyskach SSD.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.



Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet "Standard" z MintsHost'u byłby dla Ciebie dobry. 15 GB pojemności, wszystko na szybkich dyskach SSD w RAID 10. Michał to ogarnięty admin, także dobrze się z nimi pracuje. Cenowo też spoko, bo 60 PLN za rok. Dodatkowy adres IP to 10 PLN miesięcznie, ale pewnie dałoby się dogadać w sprawie niższej ceny ;)

Edytowano przez Miłosz
ukryty reflink (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×