Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Alleluja

Podpięcie domeny do konta ftp

Polecane posty

Witam,

 

Posiadm konto na hekko.pl i chciałbym zrrbić tak by wykupiona przezemnie domena powiedzmy ciasteczka.com była podpięta do odpowiedniego uzytkownika ftp. Problem pojawia się że użytkownik ftp jest na domenie ciasteczka.hekko.pl/nazwa_użytkownika i nie mam pojęcia jak podpiąć domenę ciasteczka.com ;/

Strona stoi na wordpressie.

 

Pozdrawiam

Alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na odwrót. To konto FTP możesz podpiąć do określonej ścieżki/domeny. Użyj "Zarządzanie kontami FTP" i tam stwórz odpowiednie konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Pan napisał wynika że nie ma żadnej możliwości podpięcia już stworzonego ftp na ciasteczka.hekko.pl do domeny ciasteczka.com tylko trzeba robić wszystko od nowa i przenosić stronę. Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli wchodze na domenę ciasteczka.hekko.pl -> zarządzanei kontami FTP -> wciskam zmień hasło (przy danych użytkowniku ftp) -> i oprócz zmiany hasło pokazują mi się opcje:"Domena","FTP","Użytkownik","Specjalny". Wybieram "specjalny i zmieniam ścieżkę na home/użytkownik/domains/ciasteczka.com/publick_html? wtedy zostanie przepisane konto ftp do domeny ciasteczka.com ?

Jeśli nie to byłbym wdzięczny za łopatologiczne wytłumaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem backup strony i nie byłem dokładnie przekonany czy faktycznie zadziała, a nie chciałem sobie zepsuć wszytskiego nad czym pracowałem przez ostatni miesiąć :) zaraz sprawdze i zobaczę czy działa :)

 

 

 

LOL, BOK Chat...

 

 

teraz rozumiem czemu masz ponad 3k postów, narawdę sensowna wypowiedź i wnosząca tak wiele wyjaśnień do zadanego pytania brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Alleluja nie, ja po prostu piszę wątki do firm hostingowych i na forum z nimi koresponduję przy rozwiązywaniu problemów.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×