Skocz do zawartości
murcz

Szukam kompana. ;)

Polecane posty

Witajcie!

Od kilku miesięcy piszę skrypt serwisu muzycznego, którego głównym założeniem od początku było publikowanie newsów o muzyce. Po czasie doszło tworzenie składanek, bazy artystów, utworów itd. Całość jest już praktycznie gotowa. Pozostałość to błędy, które przeoczyłem i będę aktualizował na bieżąco. Mam już gotowy również hosting oraz domenę. Niestety, z braku czasu nie jestem w stanie ruszyć. Potrzebuję kogoś do pomocy. Osoba ta nie musi znać się w ogóle na programowaniu. Jej głownym zadaniem będzie rozreklamowanie, aktualizowanie ( pod kątem zawartości ) strony oraz rekrutacja redaktorów, uploaderów itd. Jeżeli serwis ruszy to jakikolwiek zysk będzie dzielony po równo ( odejmując koszty marketingu, które będziemy razem wytyczali ). Szukam osób odpowiedzialnych i aktywnych. Jeżeli jesteś taką osobą, to zapraszam do kontaktu:

teez[@]onet.eu / GG: 2079807

 

p.s. jeżeli liczysz tylko na łatwą kasę to lepiej nie pisz. :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej głownym zadaniem będzie rozreklamowanie, aktualizowanie ( pod kątem zawartości ) strony oraz rekrutacja redaktorów, uploaderów itd.

 

 

Czyli szukasz jelenia, który za Ciebie odwali najcięższą robotę. Good luck z takim podejściem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sądziłem, że ktoś to napisze. Nie, nie szukam przysłowiowego jelenia, ale nie chcę też oszukiwać o zmyślonych tysiącach.

;) Szukam kogoś do pomocy przy utworzeniu czegoś nowego, na zasadzie - ja strona techniczna, on marketing / zawartość. Zysk po równo, a dodatkowo ze swojej strony daję autorski skrypt oraz zaplecze. Może powiesz jak według Ciebie powinno wyglądać takie ogłoszenie? Czy szukanie osoby do wspólnego działania jest już zabronione? Czy tylko oferty na zlecenie są akceptowane przez publikę?

 

 

Edytowano przez murcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sądziłem, że ktoś to napisze. Nie, nie szukam przysłowiowego jelenia, ale nie chcę też oszukiwać o zmyślonych tysiącach.

;) Szukam kogoś do pomocy przy utworzeniu czegoś nowego, na zasadzie - ja strona techniczna, on marketing / zawartość. Zysk po równo, a dodatkowo ze swojej strony daję autorski skrypt oraz zaplecze. Może powiesz jak według Ciebie powinno wyglądać takie ogłoszenie? Czy szukanie osoby do wspólnego działania jest już zabronione? Czy tylko oferty na zlecenie są akceptowane przez publikę?

 

 

 

Od kilku lat zajmuję się tworzeniem/ reklamowaniem portali mp3.

To nie takie proste jak ci się wydaje a wręcz przeciwnie.

Być w topie wymaga masę pracy. Osób dodających też nie znajdziesz tak od zaraz... sam mam z tym mega problem :)

Ogólnie to wiesz wątpię abyś trafił na kogoś co będzie chętny za darmo :) Każdy by tak chciał aby ktoś promował jego portal za free.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj a nie szukaj frajera, który odwali za Ciebie czarną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teezik widze ze naprawde przebranzowiles sie, szkoda ze pgg juz nie ma :<

 

teez sam posiadam portal z mp3 od prawie 2 lat, ciezko jest sie teraz wybic bo jest tego mnostwo, masz + bo masz autorski skrypt lecz ekipa potrzebna a z tym gorzej

Edytowano przez Radu5 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj a nie szukaj frajera, który odwali za Ciebie czarną robotę.

 

Szukam osoby, z którą na pół będę mógł to tworzyć. Ja zajmując się stroną techniczną, on zawartością. Praca pół na pół, wszystkie dzielone tak samo. O co więc chodzi? :blink: Będzie miał takie samo prawo do tego jak i ja. Nie będzie to na zasadzie - daje mu dane, on odwala robotę i finito. Sam ma dostęp do wszystkiego, jest za to tak samo odpowiedzialny równie do mnie. :huh: Zapytam raz jeszcze, jak według Was powinno wyglądać ogłoszenie w którym poszukuję partnera do mhm.. nowej dzialalności ( ue. gosp )?

 

Radu5 co innego trochę mam na myśli niż vixa.pl :)

Edytowano przez murcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@murcz - nie widzisz w czym problem? Bo napisałeś to mniej więcej w tym stylu (ja piszę soft - co wcale takie trudne nie jest), a je... ekhm.. partner będzie odpowiedzialny za reklamę, marketing, content. Czyli to, co najtrudniejsze. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×