Skocz do zawartości
Tormiasz

[szukam] Tani VPS

Polecane posty

Witam!

 

Jako, że nie odnalazłem jednej odpowiedniej usługi w http://www.webhostingtalk.pl/topic/45431-szukam-server-vpsdedyk-do-proxy/ i muszę kupić u kilku dostawców, chciałbym poprosić o oferty VPS'ów w cenie do 20zł brutto. Port może mieć nawet 5Mb/s, ram 200-256MB, procesor 500Mhz. Limit transferu ~200GB. Jest to chyba najmniej ile można chcieć :)

 

Proszę o pisanie ofert tutaj lub na PW z zakresami IP jakimi mogę się spodziewać po serwerze. Jest to dla mnie bardzo ważne.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Tormiasz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje cały serwis poświęcony dokładnie takim, mocno budżetowym ofertom. W postach zazwyczaj jest testowe IP, jak je sprawdzisz w whois, to najczęściej będziesz mógł odgadnąć zakres danego dostawcy.

 

Jeśli chcesz serwer tylko na proxy, to znajdziesz oferty za kilkanaście dolarów rocznie. Na BuyVM za 15USD na rok kupisz 128MB i nawet z tun/tap.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@spindritf

 

Dzięki za te stronki, na pewno się przydadzą :) Jednak chodzi mi bardziej o zakup czegoś z polskim IP.

 

Ale jeśli znacie więcej takich stronek z tanimi VPS'ami, chętnie im się przyjrzę!

Edytowano przez Tormiasz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biznes-host.pl - przy zakupie na kilka miesiecy z gory

tiktalik.com - chmurka - mozna odpalic nawet malutka instancje

ovh.pl z tego co wiem to chyba maja polskie IP

budgetvps.pl

slaskdatacenter.pl

i wiele wiele innych z tego forum.

jesli nie potrzebujesz miec tych vpsow odpalonych caly czas to jest tez wielu innych dostawcow chmurkowych. Na upartego mozesz sobie tez napisac skrypty do api, ktore beda automatycznie uruchamiac ci i wylaczac instancje.

 

Pozdrawiam

Kszysiu

 

przepraszam za brak pl znakow - pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20zł brutto za VPSa... buahaha... powodzenia.

 

Się kurde Sponsi nie śmiej, ostatnio się dowiedziałem, że znajomek jeden od lat paru na VPSie za $7.99 trzyma serwer DNS dla wszystkich swoich projektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilkanaście polskich firm oferujących VPS'y w cenie 20zł, więc nie wiem skąd te śmiechy. Nie będę tu wspominał o serwerach spoza polski, gdzie ceny też są takie po przeliczeniu na złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20zł brutto za VPSa... buahaha... powodzenia.

Się zaśmiejesz jak 20 zł brutto będzie na rok. Skoro kimsyf kosztuje 15 zł to zrobienie z niego 20 VPS'ów w cenie 20 zł / rok jest do zrobienia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się kurde Sponsi nie śmiej, ostatnio się dowiedziałem, że znajomek jeden od lat paru na VPSie za $7.99 trzyma serwer DNS dla wszystkich swoich projektów ;)

Stawiasz NSD na takim VPS-ie, do tego konfigurujesz zapasowe w dns.he.net i masz lepsze, szybsze i bardziej stabilne DNS-y niż 95% stron w Sieci.

 

Się zaśmiejesz jak 20 zł brutto będzie na rok. Skoro kimsyf kosztuje 15 zł to zrobienie z niego 20 VPS'ów w cenie 20 zł / rok jest do zrobienia :D.

Ale IPv6-only, bo IPv4 dają jedno i nie dołożysz kolejnych.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DigitalOcean (link polecający w stopce)

Mintshost.pl

Biznes-Host (link polecający w stopce + kody rabatowe)

budgetvps.pl

SLDC.pl

Vipower.pl

itd itd itd itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najtaniej będzie na edis.at, masz spory wybór geolokalizacji jak i ip. Tylko nie wiem czy przypasuje Ci VRS, bo KVM troszkę droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×