Skocz do zawartości
rameerez

Reseller lub VPS

Polecane posty

Witam,

Szukam VPSa lub konta Reseller jak w temacie. Zależy mi na powierzchni dysku przynajmniej 250GB najlepiej 500GB. Do tego około 15 dedykowanych adresów IP. Obecnie mam transfer 500GB i to mi wystarcza. Zależy mi na zarzącaniu poprzez WHM/cPanel. Szukam przede wszytkim stabilnego serwera z szykbko reagującym na problemy hotline'm. Czekam na propozyję. Cena oczywiście będzie uzależniona od szczegółów, ale zaznaczam , że nie szukam najtańszej opcji.

Proszę o propozyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

dziękuję za szybkie 3 odpowiedzi na mój post. Jeśli chodzi o budżet to zakładam 150zł miesięcznie (max 200zł - ale to oczywiście wysztko zależy od szczegółów). Rozwarzałem nawet zakup serwera dedykowanego , ale z tego co się zorientowałem trochę wychodzą ponad mój założony budżet. Zależy mi bardziej na cPanelu niż DirectAdminie, ponieważ od dłuższego czasu pracuję z tym panelem, ale zaznaczam , że nie jest to najważniejsze. Bardziej zależy mi na parametrach, stabilności usługi oraz w miarę dobrym wsparciu. W chwili obecnej rozważam wszytkie 3 propozycję i oczywiście czekam na więcej.

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziękuję za kolejną propozycję i oczywiście proszę o indywidualną ofertę na PW - powyżej napisałem mniej więcej jakie mam oczekiwania i budżet.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×