Skocz do zawartości
R@fi

[SPRZEDAM]AirLive WL-5450AP Access Point 802.11g

Polecane posty

Nowy AP AirLive z n-ką i antenką oraz 2-letnią gwarancją kosztuje z wysyłką 111 zika.

Tak tylko mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym ovisom potrafią padać radia z czasem użytkownia. Im dłużej chodzi, tym większe prawdopodobieństwo, że radio siądzie. Już troche tych modeli przerobiliśmy w sieci lata temu.

Tak tylko mówie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Nowy APek, z nowszą technologią, kompletny, z 2-letnią gwarancją kosztuje z wysyłką ledwie 41 zika więcej od Twojego 8-letniego, niekompletnego, przestarzałego (tutaj sobie dopowiedz co chciałem napisać).

Ten (słowo ze zdania poprzedniego) jest wart w dniu dzisiejszym tyle, co plastik i pozostałe materiały, z których został zrobiony, czyli góra kilka-kilkanaście złotych.

Przykład tego, co można kupić za 70 złotych: http://allegro.pl/router-bezprz-150mbps-tp-link-tl-wr740n-sklep-fva-i3604200477.html

Jak mi powiesz, że Twój dziadek ma jakiekolwiek porównanie do tego TP-Linka, to zdechnę ze śmiechu.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład tego, co można kupić za 70 złotych: http://allegro.pl/router-bezprz-150mbps-tp-link-tl-wr740n-sklep-fva-i3604200477.html

Jak mi powiesz, że Twój dziadek ma jakiekolwiek porównanie do tego TP-Linka, to zdechnę ze śmiechu.

No to zdychaj. Dwa argumenty:

1) AirLive ma zewnętrzną wymienną antenę;

2) Nie trzeba w nim zmieniać softu, żeby działał jako Wireless Client Router.

Ba! Pozwala nawet ustawić stockowo wireless mac ;)

 

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×