Skocz do zawartości
shikataganai

[dedykowany/vps] z aktywacją payu/mtransfer

Polecane posty

szukam vps który będzie realnie aktywowany płatnością online , lub po prostu firmy która w tym momencie pracuje i mi go aktywuje po płatności na bieżąco - dzisiaj , 'w tym momencie' ;)

 

potrzebuję uruchomić jeden projekt dziś , a vps z vipower okazał się nie być 'aktywowany poprzez płatność', nie wnikam już czy to oferują czy nie, nie mam pretensji - szukam szybkiego rozwiązania.

 

Chodzi o małą maszynę w cenie ok 20zł , parametry podobne jak na vipower proc: ~ 1 GHz, ram ok 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Nas możesz kupić i napisać na pomoc@biznes-host.pl lub na livechat i ci go aktywujemy - nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość polecam zakładać konto w byle jakiej chmurze (e24, okta, digitalocean) i tam wziąć na te pare(naście) godzin, zanim nie będziesz miał VPSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za propozycje - 'najszybsza opcja' w tamtej chwili jaką znalazłem (w trakcie jak pisaliście oferty ofcorz) to hekko z opcją 3dni testu za 3.69 - pojawił się jednak inny problem, okazało się że by próbie płatności online rzekomo mój bank (mbank) oświadczył że mają jakąś przerwę i transakcje będą księgowane dopiero o 1:00 więc się trochę poddałem - bo inne oferty też bym tak próbował opłacić.

 

'Po drodze' odezwał się Vipower i uruchomił zamówioną maszynę więc jakoś dało radę...

 

dzięki za oferty i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×