Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Meyer

Poszukuję tani i w miarę dobry router WiFi

Polecane posty

Witam,

 

Panowie poszukuję jakiś tani i w miarę dobry router WiFi. Mogli byście mi coś polecić?

Na szybkości znalazłem:

http://allegro.pl/tp-link-tl-wr740n-ap-router-dsl-150mbps-gratis-i3598779098.html

 

Ten by się nadał? WiFi chciałbym, aby działało spokojnie w całym pokoju jak i obok.

 

Edytowano przez Meyer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam tego routera wraz z moimi współlokatorami od kilku tygodni i nie sprawia on żadnych problemów. Zasięg ma dość dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Witam,

 

Panowie poszukuję jakiś tani i w miarę dobry router WiFi. Mogli byście mi coś polecić?

Na szybkości znalazłem:

http://allegro.pl/tp-link-tl-wr740n-ap-router-dsl-150mbps-gratis-i3598779098.html

 

Ten by się nadał? WiFi chciałbym, aby działało spokojnie w całym pokoju jak i obok.

 

 

Proponuję coś nowszego. Do domowych warunków nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedyne co to przy +15 komputerach w sieci miał "lagi" tzn. resetował się lub wifi znikało na kilka sekund. Przy kilku kompach mniej problem zniknął (i jeszcze aktualizacja software). Cały czas siedzi u mnie w domu jako repeater i radzi sobie bardzo dobrze.

 

Zasięg ma naprawdę niezły jak na wbudowaną antenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam WRT 54GL z softem Tomato. Idealny do domu, nie ma problemów z zasięgiem, kiedyś potrzebowałem się łączyć dwa piętra wyżej (kamienica - stare budownictwo, grube ściany i stropy) i też nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam WRT 54GL z softem Tomato. Idealny do domu, nie ma problemów z zasięgiem, kiedyś potrzebowałem się łączyć dwa piętra wyżej (kamienica - stare budownictwo, grube ściany i stropy) i też nie było problemów.

 

Zgadza się, też od kilku lat używam tego routera tylko, że jest on dobry a nie "tani i dobry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamsko się wtrącę do tematu (po części się zgadza z pierwotnym założeniem)

Poszukuję modemo routera który da radę obsłużyć bez większych lagów 40 komputerów w sieci lan i 20-30 urządzeń po wifi.

Obecnie podobny ruch obsługiwał tp-link td-w8960n ale coś mu odwaliło i nie ma możliwości włączenia wifi, bo przy próbie wpisania jakiejkolwiek nazwy sieci i włączeniu udostępniania wifi wywala komunikat o tym że pole nazwy nie może być puste ani nie może mieć więcej niż 32 znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak bez zakładania nowego tematu - który z routerów netgear, pod DSL, zakładając budżet do 300 zł i zakup routera o najlepszych parametrach? Idealnie jeśli z USB 3.0. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tenda wchodziła na rynek polski był tenda n60 za ok. 70zł

jest tomato do niego, a zalet do wrt54g co nie miara, 1gbit porty, podwojne wifi, usb pod modemy gsm lub dysk

tylko anteny niewymienialne, sam musiałem montować gniazda

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×