Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dzasper88

Dźwięki komputera na serwerze VPS windows serwer

Polecane posty

Witam

Bardzo proszę o pomoc

 

Na komputerach znam się dobrze lecz prace z serwerem vps za-czołem od nie dawna i pojawił sie problem.

 

czy istnieje możliwość korzystania z dźwięku na serwerze vps, chodzi mi ze np. chce posłuchać sobie muzyki lub film na serwerze. ale w zasobniku jest przekreślona ikona dźwięku, a w zasobach serwera niema wykrytej karty audio.

do logowania na serwer używam zdalnego pulpitu.

 

Jeśli wiecie co zrobić napiszcie krok po kroku jak to zrobić.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co chcesz osiągnąć, chcesz streamować dźwięk z serwera na swój komputer?

Żaden problem: https://dl.dropboxusercontent.com/u/2579575/Pierdo%C5%82y/enjoy.png

Masz mnie za głupka?

Przecież to co pokazałeś jest oczywistą sprawą ale niestety nie pomogło :/ Włączyłem na serwerze w usługach Dźwięki systemu Windows . To też na nic sie z dało. do chodzę do wniosku że serwery vps to jeden wielki !!SHIT!! Nie dość że niema płynności w odtwarzaniu plików to jeszcze się co chwila wiesza.

 

serwerom mowie NIE!!!!!!!!!

 

zamykam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer VPS jak sama nazwa mówi służy głównie do rozwiązań serwerowych. Jeśli myślałeś, że będziesz sobie odpalał tam gry itp. to jesteś w błędzie.

Jeśli chodzi natomiast o przeglądanie internetu itp. to mam znajomego, który ma małego netbook'a, a używa go tylko do łączenia się z serwerem. Czynności jak czytanie mail'ów, przeglądanie internetu itp. są wykonywane na serwerze, a on na swoim komputerze używa tylko Pulpitu zdalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijam fakt, że nawet na serwerze bez dźwięku (linux) można via pulseaudio stworzyć null sink'a, przekierować na niego wszystko, a potem z tego null sink'a zrobić coś dalej. Sam tak zrobiłem na swoim kimsyfie tworząc music bota do TS'a, który dostaje muzykę via mpd i wysyła na serwer. Bez karty dźwiękowej.

 

Z kolei na windowsy jest coś takiego jak virtual audio cable i jest to jeszcze prostsze niż zabawa z pulse audio na linuxie.

 

Ale oczywiście, żeby to osiągnąć trzeba się znać, a nie dopiero "za-czynać"

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie dość że niema płynności w odtwarzaniu plików to jeszcze się co chwila wiesza.

Nie ma bo:
1. Filmy się troszkę tną w zwykłych odtwarzaczach jak nie ma karty dzwiękowej (przynajmniej ja takie coś zaobserwowałem jak mi dzwiękówka padła).
2. Masz za słabą rurkę i przez wirtualny pulpit nie może tego przestreemować.
3. Albo próbujesz odtworzyć pewnie hd na jakimś czymś co nie ma nawet 1/4 rdzenia a GPU za procesor tego nie zrobi bo go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po primo. Weteran WHT

 

pisałem przed zakupem serwera do działu obsługi czy będzie dźwięk na serwerze z mojego kompa. odpisali ze tak.

 

po drugo;

1. Filmy się troszkę tną w zwykłych odtwarzaczach jak nie ma karty dzwiękowej (przynajmniej ja takie coś zaobserwowałem jak mi dzwiękówka padła). ta opcja najbardziej pasuje do sytuacji

 

ogólnie mówiąc nie twierdze ze serwery VPS są złe, po prostu nie spełniają moich wymogów.

druga sprawa kupiłem serwer tylko ze względu na wysoką przepustowość łącza poto by masowo wrzyczac pliki na np. exsite ale żadnego zysku nie idzie na tym pomyśle wyciągnąć. to co udało mi sie zarobić szło na serwer czasem nawet musiałem dokladac ze swoich.

Dla tego skończyłem z uploadem. apropo jeśli ktoś respektuje zakup konta na exsite to sprzedam za 4 zeta. ranga super uploader newsów 345.

 

chętni niech piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po primo. Weteran WHT

 

pisałem przed zakupem serwera do działu obsługi czy będzie dźwięk na serwerze z mojego kompa. odpisali ze tak.

 

Ja bym się obraził na nich i zarzucił focha...

 

po drugo;

1. Filmy się troszkę tną w zwykłych odtwarzaczach jak nie ma karty dzwiękowej (przynajmniej ja takie coś zaobserwowałem jak mi dzwiękówka padła). ta opcja najbardziej pasuje do sytuacji

Myślałeś że VPS to urządzenie do oglądania filmów?

 

 

. to co udało mi sie zarobić szło na serwer czasem nawet musiałem dokladac ze swoich.

Ola Boga...

 

 

Dla tego skończyłem z uploadem. apropo jeśli ktoś respektuje zakup konta na exsite to sprzedam za 4 zeta. ranga super uploader newsów 345.

To nie dział giełda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się obraził na nich i zarzucił focha...

Myślałeś że VPS to urządzenie do oglądania filmów?

 

Ola Boga...

 

To nie dział giełda.

 

myślałem ze sobie mp3 posłucham lub filmik z youtube z serwera a ty du-a!!

 

dziękówa za odpowiedzi

 

temat proszony do zamkniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam się wybrać na jakieś lekcje języka polskiego, bo widzę, że z tym krucho ;)

Na koniec tylko mały rodzynek:

 

ogólnie mówiąc nie twierdze ze serwery VPS są złe, po prostu nie spełniają moich wymogów.

 

do chodzę do wniosku że serwery vps to jeden wielki !!SHIT!! Nie dość że niema płynności w odtwarzaniu plików to jeszcze się co chwila wiesza.

 

serwerom mowie NIE!!!!!!!!!

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×