Skocz do zawartości
Elektryk

Tani telefon do przeglądania internetu

Polecane posty

Witam, Panowie potrzebuję jakiś tani telefonik (do 300-350zł) do przeglądania internetu, jak i również żeby posiadał WiFi jak i GPS. Znalazłem jakiś http://allegro.pl/listing/listing.php?string=SMARTFON+A7100+ w miarę tanio, ale nie wiem czy warto. Ogólnie chciałbym, abyście mi coś polecili. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

android 4.0.4 i 256mb ram? daruj sobie to coś... na 256mb ram to może 2.3.4 jakośtam będzie działał, ale nie 4.0.4.
Dodatkowo ten wyświetlacz... przecież to pixeloza jak na pegasusie musi być :D ja na mniejszym ekranie w neo v mam 856x480. Już lepiej właśnie używaną neo v sobie za ~300zł kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem praktycznie jego odpowiednika bez klawiatury (live with walkman). Wszystko to samo tylko zamiast klawiatury miał głośniki stereo:P Fajny był, chyba nagłośniejszy telefon jaki słyszałem. Na słuchawkach dźwięk był bdb jakości. A ten przycisk na górze do wejścia do walkmana to po prostu bajka. Po jakimś czasie zrezygnowałem z niego na cześć neo v (tracąc super przycisk, głośniki stereo na rzecz duuużo lepszego wyświetlacza).

Jeśli chodzi o przeglądanie stron www to na prawdę duuużo daje wyświetlacz o dobrej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pakowałbym sie w budżetowe "smartfony" na androidzie. W tej cenie nie znajdziesz podzespołów aby udźwignęły androida bez przycięć. Przez 2 miesiące miałem galaxy s3 i tam miewał zawiechy, a co dopiero na 256ram? O wiele bardziej radziłbym Ci celować w ( przy twojej cenie ) budżetowego z windowsphone niż srandroida.

Edytowano przez murcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pakowałbym sie w budżetowe "smartfony" na androidzie. W tej cenie nie znajdziesz podzespołów aby udźwignęły androida bez przycięć. Przez 2 miesiące miałem galaxy s3 i tam miewał zawiechy, a co dopiero na 256ram? O wiele bardziej radziłbym Ci celować w ( przy twojej cenie ) budżetowego z windowsphone niż srandroida.

Sam posiadam Samsung Galaxy S3 i czasami strzeli focha, co do jakieś budżetówki to bym nie szukał czegoś nowego super w tej cenie, celował bym raczej w coś używanego czasami można coś fajnego trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak budżetowo to może warto poszukać jakiegoś sprzętu z chin. Firmy takie jak HTC czy Lenovo mają już jakąś opinię i z gwarancją nie powinno być problemów. Cenowo myślę, że ze dwa razy taniej niż podobny sprzęt renomowanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

jakiegoś sprzętu z chin. Firmy takie jak HTC czy Lenovo mają już jakąś opinię

;)
HTC produkowało smartfony zanim firmy jak Sony, Samsung, Nokia i inne o tym myślały. No może Nokia miała wtedy swoją "N" i "E" na symbianie, ale wtedy HTC mogło się pochwalić Windowsem. Teraz jest głównym graczem jak np Sony, Samsung. To nie jest "tani sprzęt z chin". Gwarancja jest realizowana tak samo jak producentów takich jak Nokia, Samsung, Sony itp. Nie dostaniesz takiej gwarancji w sprzęcie z chin z allegro którego nazwy nawet nie da się wymówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Do HTC nie jestem jakoś przekonany. Osobiście korzystam z galaxy mini 2 i w miarę radzi sobie z internetem :)

 

Szału nie ma dupy nie urywa, ale jak ma się telefon za darmo to się nie narzeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do HTC nie jestem jakoś przekonany. Osobiście korzystam z galaxy mini 2 i w miarę radzi sobie z internetem :)

 

Szału nie ma dupy nie urywa, ale jak ma się telefon za darmo to się nie narzeka :D

 

Ja po HTC Desire przesiadłem się na Xperie S i stwierdziłem, że więcej nic innego niż HTC nie kupię. Może niekoniecznie odnosi się to również do tych budżetówek typu htc desire c czy ChaCha ale typowe flagowce są nie do przebicia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LG L9, niewiele przekracza budżet, a naprawdę świetny telefon - dwurdzeniowy procesor, sporo ramu, do tego duży wyświetlacz - a ten jest bardzo ważny dla komfortowego korzystania z internetu. Wcześniej miałam Neo V i też myślałam, że jest spoko, dopóki nie przesiadłam się na L9. Teraz ciężko mi sobie wyobrazić pracę na mniejszym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekran w HTC 8s rozsypał się po tym jak telefon zsunął się z łózka na dywan... Wysokość to jakieś 35 cm... Upadł rogiem w dół i od narożnika popękał ekran w kilku miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekran w HTC 8s rozsypał się po tym jak telefon zsunął się z łózka na dywan... Wysokość to jakieś 35 cm... Upadł rogiem w dół i od narożnika popękał ekran w kilku miejscach :)

 

Warto wspomnieć, że 8s to zetafon na tle reszty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Warto wspomnieć, że 8s to zetafon na tle reszty :P

Ale przecież o takich telefonach mówimy w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wcześniej miałam Neo V i też myślałam, że jest spoko, dopóki nie przesiadłam się na L9.

Wiesz ja kiedyś miałem k800i, którego kupiłem za 100zł i był super - ale neo v kupiony 3 lata póżniej za 360zł okazał się dużo lepszy! dziwne... ;) Myślę, ze l9 za 800zł może być jeszcze lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ekran w HTC 8s rozsypał się po tym jak telefon zsunął się z łózka na dywan... Wysokość to jakieś 35 cm... Upadł rogiem w dół i od narożnika popękał ekran w kilku miejscach :)

 

Mój mini 2 wpadał już do wiadra z wodą, na asfalt, beton, podłogę i nic się nie dzieje :D

 

A i kiedyś ekran miałem w kleju po folii i myłem pod kranem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×