Skocz do zawartości
kugi

GAMEMAG.PL - serwis o grach

Polecane posty

Witajcie,

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat serwisu GAMEMAG.PL. Stawia on nacisk przede wszystkim na szeroko rozumianą publicystykę o grach video, a także ich niezależne recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie przypadła do gustu - za proste menu, przegląd strony to jakaś masakra... scrollem trzeba się nakręcić by zobaczyć kolejne tematy... Za wielkie obrazki które długo się wczytują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się prosi żeby wykorzystać resztę miejsca po bokach poprzez jakiś responsive design.

Przecież ta strona jest responsywna. To, że content nie jest na całą szerokość niczego nie wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta strona jest responsywna. To, że content nie jest na całą szerokość niczego nie wyklucza.

 

Doczytaj w takim razie co to jest responsive design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Doczytaj w takim razie co to jest responsive design.

Głównym założeniem RWD jest to, że strona dostosowuje się do różnych rozdzielczości i wielkości ekranu, tak jak w tym przypadku. Może tutaj trochę nieudolnie to jest zrobione bo nie zawsze wygląda dobrze, jednak nie mów mi, że RWD to tylko strony na całą szerokość...

 

Ta strona twoim zdaniem też nie jest responsywna, bo po bokach masz pustą przestrzeń?

http://demo.samuli.me/smartstart/

 

Nie masz pojęcia o czym mówisz chyba.

 

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Mi też nie przypadła do gustu. Jakoś to tak wszystko wygląda nieczytelnie.

Białe tło wali po oczach dla mnie przez co męczy mi zaraz wzrok.

Wyłączyłem po 5 sec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Białe tło to pół biedy. Dla mnie masakrą jest czytanie tego bo wszystko jest za duże. Za duże obrazki, tekst, przerwy, puste miejsca, rozciągnięty blok tekstu. No nie wiem jak to opisać, ale po włączeniu aż mam ochotę odsunąć się od kompa na 3 metry;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest super, ale powiem Tobie szczerzę wywal sobie tą reklamę z frontu, psuje tylko wygląd, a nic nie daje i tak nikt w to nie klika nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona od kilku dni posiada zupełnie nowy wygląd - powinno być o niebo lepiej ;)

 

Nie można dać do wyboru starego stylu? Jak dla mnie, tamten to była bomba.

 

PS. Autorski czy ThemeForest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@kugi
Można - wystarczy zrobic 2 wersje strony, nie jest to problem jeżeli Twój "programista" zna sie na fachu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kugi

Można - wystarczy zrobic 2 wersje strony, nie jest to problem jeżeli Twój "programista" zna sie na fachu :P

 

Generalnie w Wordpressie nie trzeba nawet dwóch wersji robić: http://codex.wordpress.org/Theme_Switching. Szkoda, bo stary był o wiele lepszy.

 

Jak robiłem kiedyś coś podobnego, to w starym stylu, o którzy użytkownicy prosili była informacja, że nie zawiera nowych funkcjonalności. Potem trzeba było jednak do niego wrócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na stronę i już na dzieńdobry nachalna wtyczka społecznościowa zablokowana przez moje ghostery.

 

Dziękuje, skorzystam z innych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, wygląd strony mi się nie podoba wszedłem i po 10 sekundach już uciekłem. Jeszcze zmuszanie ludzi do kliknięcia "Lubie To" moim zdaniem nie jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko wygląda nieźle. Jak już miałbym się do czegoś przyczepić to za dużo grafik z padami i na dole fb nakłada się z twitterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×