Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PBIP

Podczas logowania się do kosnoli VNS ustawiona domyślnie jest angielska klawiatura QWERTY

Polecane posty

Witam a więc w javię mogę wpisać login ale gdy wpisuje hasło to nic się nie dzieje, tzn hasło się nie wpisuje, wszedłem w dział support axfone.pl lecz tam pisze tyle co nic, a mianowicie

Pomocy,nie mogę wprowadzić hasła w konsoli VNC
*
(!) Podczas logowania się do kosnoli VNS ustawiona domyślnie jest angielska klawiatura QWERTY

ten tekst nic mi nie mówi, ustawiałem w komputerze angielską klawiaturę lecz nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisuje się - po prostu tego nie widzisz. Np w przeglądarce masz "*" zamiast znaków a tam ci się nic nie pojawia. Wpisz hasło nie patrząc na to czy coś się pokazuje czy nie.

I ściągnij sobie putty i przez nie się łącz (obstawiam że masz Windowsa na kompie)

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci ich konsola w Javie?

Ponieważ nie znam innego zastosowania, jeżeli jednak ty znasz to prosił bym o jakiś link do poradnika/tematu jak to zmienić.

Wpisuje się - po prostu tego nie widzisz. Np w przeglądarce masz "*" zamiast znaków a tam ci się nic nie pojawia. Wpisz hasło nie patrząc na to czy coś się pokazuje czy nie.

 

I ściągnij sobie putty i przez nie się łącz (obstawiam że masz Windowsa na kompie)

czyli jak mam np haslo Jajko to mam wpisać -Jajko ?

 

Poradziłem sobie, dziękuje.

Edytowano przez PBIP (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×