Skocz do zawartości
funk

Jaki VPS pod TS3 i BNC

Polecane posty

Witam, czytałem poprzednie tematy związane z wyborem odpowiedniego vps'a pod teamspeaka 3 lecz w żadnym z nich nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, tak więc mam kilka pytań.

 

Potrzebuje w miare taniego serwera VPS (będzie to mój pierwszy taki serwer), aktualnie korzystam z oferty firmy svoice.pl lecz wielu znajomych radzi mi spróbować z VPS'em,.

 

Chciałbym postawić serwer Teamspeak 3 który uciągnie 100 slotów BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW , oraz skorzystać z ZNC (bouncer irc , maksymalnie 3 konta w jednej sieci) , proszę o przedstawienie najlepszych ofert , dodam że jak do tej pory zapoznałem się z ofertą firmy biznes-host.pl - Serwery VPS#1 (atrakcyjna cena jeżeli chodzi o wykup roczny), lecz nie mam pojęcia czy ta maszyna spełni moje oczekiwania.

Edytowano przez funk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam TS3 to spokojnie spełni wszystkie wymagania ;)

 

Jak masz dodatkowe pytania dotyczące VPS-a w Biznes-Host.pl zapraszam do kontaktu na pomoc@biznes-host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma sobie spokojnie poradzić z obsługą 100 slotów , to powinno pociągnąć chociażby jedną sesje bnc przez irssi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te VPS'y obsłużą nawet kilkaset slotów TS (Niektórzy na forum chwalili się chyba nawet 300 osobami online na takim serwerze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.



Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy to serwer prywatny czy publiczny, bo w mój średnio lecą 2 ddosy / dzień, a anty-ddos od ovh skutecznie je wycina, tak więc mam tylko niewielkie logi po stronie serwera, że ddosik leciał ;).

 

BH, podobnie jak większość polskich firm Ci podziękują, jak matka dwa razy na dzień będzie padała.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×