Skocz do zawartości
TheKrzysztofa

Serwer dla kilkunastu stron www.

Polecane posty

Witam, poszukuje serwera do utrzymania kilkunastu stron www moich klientów, aktualnie posiadam serwer na home gdzie rocznie płacę ponad 1000 zł z czego nie wykorzystuje wszystkich zasobów.

Głównym wyznacznikiem jest pojemność dysku powyżej 500 GB, aktualnie na home jest autorski panel który bardzo mi się podoba, jednak poszukuje czegoś gdzie mógłbym tworzyć konta (Jak w DirectAdmin) dla klientów.

 

Jak wspomniałem poszukuje dużej pojemności dysku, oraz stabilnego serwera pod około 20 stron gdzie połowa to zwykłe strony w HTML.

Płatność roczna, autorski panel lub directadmin, podstawowa pomoc techniczna z konfiguracją DA.

Zastanawiam się nad VPS z DA, jednak dyski są za małe. Transfer miło jak by był nielimitowany.

Lokalizacja: najlepiej PL, jednak DE i FR pasuje :)

 

Proszę o propozycje.

 

 

 

-------

Napisano z Galaxy Tab 2 10.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem dla Ciebie byłby najmniejszy serwer w ovh + DA :)

 

Ew. zainwestuj w

Za 10 dolców masz:

1GB Memory
1 Core
30GB SSD Disk
2TB Transfer
Dokładnie nie wiem jak u nich z DA (jako opcja dodatkowa)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem dla Ciebie byłby najmniejszy serwer w ovh + DA :)

 

Ew. zainwestuj w

Za 10 dolców masz:

 

1GB Memory

1 Core

30GB SSD Disk

2TB Transfer

Dokładnie nie wiem jak u nich z DA (jako opcja dodatkowa)

 

Nie ufam gamie serwerów Kimsufi z OVH aby umieszczać klientów, posiadam ks osobiście i dobrze się sprawuje ale nie chce ryzykować. Co do 2 propozycji za mały dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi za 50 zł działa lepiej niż niejeden 'profesjonalny hosting' w Polsce :) Nieraz widziałem tam uptime na poziomie nawet kilku lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy myślałeś o opcji Reseller? Jeżeli tak to możemy dla Ciebie przygotować specjalną ofertę opartą właśnie o panel DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tysiak rocznie? "Serwer"? Trochę dałeś się omamić magii marketingu home.pl.

500 giga? I tak realnie zajęte?

Szykuj 1000, ale na pół roku...jak nie na kwartał (zależy od innych czynników).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to "Server Bussines Pro", dostałem właśnie maila od home z nowymi warunkami 800 zł za rok. Jednak czekam na inne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz serwera z 500GB dysku?

 

To już nawet nie VPS tylko raczej serwer dedykowany.

 

 

 

Tak dysk 500 GB, przetrzymujemy także dane firmowe, oraz realizacje graficzne dla klientów (a także jako serwer FTP wymiany między nami) Aktualnie na naszym serwerze z Home.pl wykorzystujemy ponad 300 GB dysku.

 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą serwerów VPS z systemem DirectAdmin:

https://www.netdc.pl/serwery-vps

 

Oferta indywidualna uwzględniająca Pańskie wymagania została przesłana na PW.

 

Dziękuję za przesłaną ofertę (Pojemność dyskowa jest ciut za mała), zapoznam ją z właścicielem firmy i w razie czego odezwę się :)

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy uptime jest wyznacznikiem jakosci hostingu? Osobiscie wole, zeby serwer mial kilka minut downtime co pare miesiecy zwiazane z restartem jesli to konieczne, niz miec nadzieje, ze nikt nie wykorzysta dziury bezpieczenstwa, ktora sie w danym systemie w miedzyczasie pojawila... ;)

 

Ewidentnie nie zrozumiałeś sensu mojego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ewidentnie nie zrozumiałeś sensu mojego posta...

 

No dobrze zwróciłeś uwagę koledze a teraz ładnie wyjaśnisz sens aby nikt nie popełnił gafy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy uptime jest wyznacznikiem jakosci hostingu? Osobiscie wole, zeby serwer mial kilka minut downtime co pare miesiecy zwiazane z restartem jesli to konieczne, niz miec nadzieje, ze nikt nie wykorzysta dziury bezpieczenstwa, ktora sie w danym systemie w miedzyczasie pojawila... ;)

 

Bez przesady samu. Akurat ja mam większe zaufanie do OVH, które ma na głowie trylion ważniejszych klientów niż mnie, niż do niższowej firmy, która klientów ma 100x mniej, a nie jest na żadnym celowniku. Bo jak się już na celowniku znajdzie to będziemy mieli powtórkę mintshost.pl ;).

 

A jeśli chodzi o sam serwer to można wywalić klucz ssh z roota + usługę rtm, i tym samym bez kompletnej reinstalacji (a z kolei ta jest dostępna wyłącznie z panelu, patrz akapit wyżej) nikt nic nie zrobi.

 

Poza tym nie wiem czy już jest, ale wydaje mi się że weryfikacja dwuetapowa jest dostępna.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×