Skocz do zawartości
Tehiro

Cena stworzenia dosyć dużej strony

Polecane posty

Witam, obecnie chcę się tylko dowiedzieć, oraz obeznać w sprawie.

 

Chciałbym zapytać, ile by mnie wyniosło zlecenie projektu strony, która tyczyła by się modyfikacji do gier.

 

A więc, musiała by zawierać:

  • System użytkowników (Logowanie, rejestracja, profil)
  • Statystyki (Dodanych modyfikacji, pobrań, użytkowników)
  • Możliwość umieszczenia modyfikacji przez użytkowników
  • Pokazywanie dodanych modyfikacji na stronie głównej
  • Ukazywanie użytkowników, którzy umieścili najwięcej modyfikacji (TOP 5)
  • Podział na kategorie (zarówno podział na gry, a także na rodzaje modyfikacji dla danej gry)
  • Wrzucanie plików na serwer (przesyłanie modyfikacji)
  • Umieszczenie obrazków moda
  • Możliwość edycji modyfikacji dodanej przez użytkownika
  • Podział dodanych modyfikacji na strony

 

Cóż.. To bardzo ogólny zarys. Aby wa to troszkę rozjaśnić wszystko miałoby opierać się na tym szablonie.

Oczywiście na razie chcę wiedzieć, ile to by mnie wyniosło. Sam nie jestem w stanie tego zrobić.

 

Zapewne zły dział. Jeżeli tak, to proszę o przeniesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie około 200 zł, Layout od 100 - 200 zł (i tu mówie o "freelancer'ach) bo inni liczą kilka razy więcej :). Btw - ten szablon to jest pomyłka jakich mało - zobacz na niego - podoba Ci się? Wątpie... Majac taki szablon dużej liczby użytkowników nie bedziesz mial...

 

Dodatkowo koszt hostingu / domeny.

 

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie około 200 zł, Layout od 100 - 200 zł (i tu mówie o "freelancer'ach) bo inni liczą kilka razy więcej :). Btw - ten szablon to jest pomyłka jakich mało - zobacz na niego - podoba Ci się? Wątpie... Majac taki szablon dużej liczby użytkowników nie bedziesz mial...

 

Dodatkowo koszt hostingu / domeny.

 

 

Co do szablony, jedyne co znalazłem. Chciałem tylko przedstawić koncepcję :) Dziękuję za odpowiedź. Czyli muszę liczyć około 500zł dla freelancera. No niestety, takiej kwoty nie jestem obecnie w stanie wydać. Czekam na kolejne posty :)

 

//Oczywiście chcę się tylko rozeznać w sprawie ceny.

Edytowano przez Tehiro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 20000 na początek. Prawdopodobnie więcej. Za 200 złotych dostaniesz dziurawego wordpressa z ledwo działającymi pluginami.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się osobiście ten szablon podoba ;P

 

Mi nawet, także podpadł do gustu. Niestety, nie do każdego trafisz.Gusta i guściki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystaw zlecenie na oferia.pl. Dostaniesz w miare konkretne oferty.

 

Konkretne? Na Oferii? Przecież tam 90% ofert jest walone z automatu, jakościowo podobnie jak na ZPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze za wystawienie na oferia.pl nie zaplaci zlotowki, natomiast na ZPN - minimum 10zl.

 

Ostatnio zas, coraz czesciej spotykam sie ze zjawiskiem, ze za przygotowanie oferty (na podstawie dosc konkretnej specyfikacji) trzeba zaplacic pare zl. To taki maly odstraszacz na ludzi w stylu watkotworcy ktorzy wystawiaja zlecenie bo TYLKO chca sie zorientowac ile peelenów to bedzie kosztowac (i dlaczego tak drogo).

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 000 PLN? 15 000 -18 000 PLN? To ma być żart? Za cms obsługujący paczki plikowe do gier (czyli de facto zwykły dział download prowadzony przez userów) + ranking użytkowników, statystyki i parę innych prostych funkcji? Może z 2000-4000 przy autorskim cms'ie ale nie takie kwoty. Poważnie jak macie takie zlecenia to wykonamy to za 20-30%, reszta dla was x_X (i nie mówię tu o byle jakim wykonaniu na wordpressie).

 

@autor - przy minimalistycznym wykonaniu z 1000 zł.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1500zł z dostosowaniem takiego szablonu. Szablon sam w sobie całkiem ładny, tylko trzeba by go wrzucić wycentrowanego i delikatnie szerzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie około 200 zł, Layout od 100 - 200 zł (i tu mówie o "freelancer'ach) bo inni liczą kilka razy więcej :). Btw - ten szablon to jest pomyłka jakich mało - zobacz na niego - podoba Ci się? Wątpie... Majac taki szablon dużej liczby użytkowników nie bedziesz mial...

 

Dodatkowo koszt hostingu / domeny.

 

Jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z programistami, nikt nie potrafi powiedzieć ile kasy weźmie za swoją prace?

 

Jak widzisz nie ma się tu za bardzo co rozwijać bo autor nie ma nawet 500 zł (nie krytykuję oczywiście nikogo za brak funduszy po prostu stwierdzam fakt). Swoją drogą grafika tania chyba też nie była bo obejmuje większość modułów a dodatkowo jest estetyczna i przemyślana.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×