Skocz do zawartości
Arcaro

Hosting pod grę przeglądarkową

Polecane posty

Witam.

Posiadam grę przeglądarkową:

www.world-of-angels.pl

 

Szukam dla niej dobrego hostingu, obecnie na którym stoi gra zamula strasznie.

Polecacie coś, najlepiej bez limitu transferu ale to niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mydevil.net najmniejszy pakiet starczy ci na długo :) Codziennie katuję ich serwery i nie widzę problemu. Strony wczytują się błyskawicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcaro praktycznie nie podałeś danych na których Ci zależy bardziej bądź mniej :) Dlatego zapraszam do SAX.PL - pierwsze zamówienie z kodem SAX2013 masz za 50% ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty:

https://www.netdc.pl/serwery-www

 

Zachęcam do utworzenia bezpłatnego 14 dniowego konta testowego w celu rzeczywistej weryfikacji sprawności usługi.

Odnośnie parametrów- istnieje możliwość indywidualnego doboru, w tym celu proszę o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie patrz na ofertę NetDC.pl. Uciekaj od tego dziadostwa jak najdalej. Mam jeszcze hosting opłacony, ale niestety musiałem się przenieść bo mail przestał działać, a support od paru miesięcy mi nie odpisuje. Konto porzuciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support jest cały czas dostępny w trybie 24h.

Jeśli ma Pan jakieś problemy z daną usługą hostingową prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sorki nie napisałem budżetu, chciałbym gdzieś serwer za około 60 zł rok.

Wiem że jest to mało, ale wykupie większy gdy gra bardziej się rozwinie, na razie chciałbym serwer pod 20-30 online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną jest hosting, skąd to wiem, ponieważ nawet jak nie ma graczy to czasami hosting zamula na najbardziej prostym skrypcie(czyli np echo), gdyby problem był w skrypcie to przecież ciągle hosting(na tym skrypcie by lagował itp).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Wydajność zapewniają markowe serwery HP oraz DELL. Bazy danych umieszczone są na dyskach SSD.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym.


Możemy przygotować indywidualną ofertę. W tym celu prosimy o kontakt na adres bok@globalnetwork.pl

Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support jest cały czas dostępny w trybie 24h.

Jeśli ma Pan jakieś problemy z daną usługą hostingową prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dobry żart... Po co te ściemy? Wkleje maile z datami i screeny z niedziałającymi funkcjami i tylko wstyd będzie. Zapłaciłem za rok z góry, korzystałem, część kasy przepadła, zdanie sobie wyrobilem i go nie zmienie. Jak najdalej od Netdc! Zapomniałem jeszcze wspomnieć o problemach z mailem (ip na blacklistach), które miałem od początku korzystania z usługi i sporo spamu, który po przenosinach do biznes-host nagle zniknął... Może adresy wypływają z netdc? Wiem, że nie jestem jedynym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sorki nie napisałem budżetu, chciałbym gdzieś serwer za około 60 zł rok.

Wiem że jest to mało, ale wykupie większy gdy gra bardziej się rozwinie, na razie chciałbym serwer pod 20-30 online

 

No to idealnie potrzebujesz hostingu: http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

Pakiet Start - z kodem rabatowym ze stopki otrzymujesz dodatkowo 25% rabatu na usługę (wtedy cena za rok wychodzi 45,75 zł :) )

 

Ew. Od razu zacząć od pakietu Standard: cena za rok (z kodem rabatowym) wychodzi wtedy 74,25 zł - lekko ponad twój budżet.

Datacenter w Poznaniu, support cały czas dostępny pod e-mailem / telefonem i nawet tu na forum ;) dodatkowo STABILNIE.

 

Pozdrawiam!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przepraszam że odświeżam temat, ale jednak szukam jakiegoś hostingu pozwalającego stawiać gry z płatnością co miesiąc(do około 10 zł), najlepiej z którego ktoś korzysta.

Edytowano przez Arcaro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przepraszam że odświeżam temat, ale jednak szukam jakiegoś hostingu pozwalającego stawiać gry z płatnością co miesiąc(do około 10 zł), najlepiej z którego ktoś korzysta.

 

Masz jakieś informacje na temat obciążenia generowanego przez Twój skrypt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×