Skocz do zawartości
rob9

[szukam] Hosting pod WordPressa z galerią zdjęć

Polecane posty

Cześć,

 

wszyscy w tej gałęzi forum czegoś szukają, ja po doświadczeniach (całkiem niezłych zresztą z serwerowniami Hetznera) poszukuję obecnie (dla odmiany):

 

hostingu z serwerami w Polsce - warunek konieczny

Pozwalającego przechowywać i serwować innym moje blogowe wypociny (to pestka)

Ale także utrzymać i pozwalać (głównie moim znajomym) przeglądać rosnącą galerię fotografii mojego autorstwa.

Dodatkowo jakiś zapas miejsca na inne pomniejsze szpargały.

 

Ubierając to w technikalia:

serwer w PL

pojemność od 8-10 GB

transfer miesięczny - rozsądny ale bez wielkich fajerwerków - myślę, że 2-3krotność pojemności powinna starczyć spokojnie (nie spodziewam się wielkiej popularności- gdyby blog stał się aż tak popularny pomyślę o przesiadce na coś większego)

Nie potrzebuję ogromnej ilości baz danych (wystarczą 2-3) i emaili.

Nie potrzebuje obsługi miliona języków skryptowych

Potrzebuję podpiąc swoją domenę :-)

Budżet no cóż tu jest zgryz ponieważ na chwilę obecną będzie to przedsięwzięcie zupełnie odarte z komercjalizmu nie chciałbym rocznie wykładać na serwer wiecej niż 100 zł (może być netto)

 

 

Myślę, że jesteście mi Państwo w stanie podrzucić jakieś ciekawe oferty.

Z wyrazami szacunku Rob9

Edytowano przez rob9 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś budżetowego, ale dobrego: MintsHost.pl

Dobra firma: Biznes-Host.pl

 

W Biznes-Host.pl używając mojego kodu z stopki i płacąc z góry na rok masz zniżkę w wysokości 62.25%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj rob9 - zapewne koledzy i koleżanki niebawem zaproponują Ci więcej ofert, no ale ktoś musi być pierwszy :) Zapraszam do nas - zobacz nasze serwery www - a w szczególności oferta PRO-UNO, która spełnia chyba wszystkie Twoje oczekiwania włącznie z przede wszystkim ceną :) Dodatkowo możesz jako nasz nowy Klient skorzystać z kodu dającego 50% zniżki na początek - SAX2013 no i zawsze możemy przejść na nowy wyższy pakiet w przypadku np. gdyby Twój blog stał się mega popularny czego Ci oczywiście życzę :)

 

 

Edytowano przez Sax.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam pakiet "START" z podstawowej oferty kont hostingowych NetDC.pl:

https://www.netdc.pl/serwery-www/oferta-podstawowa

 

Przy płatności rocznej (77,40zł brutto [rabat 50%]) bezpłatna rejestracja domeny ".pl".

Oferujemy także 14 dniowy okres testowy.

Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pakiet STANDARD z naszej oferty spełnia Pańskie wymagania.

 

Kod promocyjny, uprawniający do 15% zniżki dla użytkowników forum webhostingtalk: FORUM_WHT. Na forum można również znaleźć kody polecające naszych użytkowników, które uprawniają do 20% zniżki (zniżka ta łączy się z kodem promocyjnym).

 

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego konta testowego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dotychczas polecone mi oferty, może jeszcze coś ktoś ciekawego zaproponuje. Decyzję o wyborze dokładnie przemyślę i z poczatkiem nowego miesiąca zakupię jakiś hosting.

 

W kwestii uściślenia czy któryś z oferentów powyżej (bo w dużej większości to firmy) oferuje jakieś programy zniżkowe jeśli jest to przeniesienei hostingu od innego providera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Więc tak, z naszej strony proponujemy Ci pakiet hostingowy Kylos Silver (http://www.kylos.pl/), oferujemy:

  • 25 GB miejsca na serwerze
  • 500 GB transferu miesięcznie
  • Brak limitów na konta FTP, pocztę, domeny

Jeżeli chodzi o rabaty, w zamian za polubienie profilu na FB oferujemy 10% zniżki na usługi (https://www.facebook.com/kylos.hosting?fref=ts)

 

Przeniesienie strony od innego usługodawcy do nas wykonujemy jak najbardziej za free ;)

 

Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Panie i Panowie jeszcze jedna sprawa-pytanie odnośnie wykonywanych przez hostingodawcę backupów.
Jak jest organizowany do nich dostęp w przypadku konieczności skorzystania?

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kopii zapasowej operatora, może korzystać on sam.
U większości firm masz możliwość samodzielnego zrobienia kopii, która jest do Twojej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest zależne od firmy której wybierzesz hosting, u nas np są wykonywane 3 nie zależne kopie z trzech różnych okresów i udostępniane dla klienta na taka prośbę. Możesz także samodzielnie zrobić sobie taką kopię i ściągnąć np na komputer lokalny, taka opcja jest dostępna w panelu naszego serwera.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W NetDC.pl wykonujemy pełną codzienną kopię zapasową- w przypadku awarii lub zgłoszenia dokonujemy bezpłatnego przywrócenia plików/baz danych z konkretnego dnia.

 

Istnieje także opcja tworzenia samodzielnych kopii zapasowych z poziomu DirectAdmin.

Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

wiem wiem archeologia i odgrzebuje mój stary temat ale w związku z pewnymi problemami z jakimi borykam się obecnie nastąpiła racjonalizacja potrzeb w zamian za jedno nowe:

 

obecnie wygląda to tak:

 

serwer w PL

pojemność ~ 5 GB

transfer miesięczny - rozsądny ale bez wielkich fajerwerków - myślę, że 2-3 krotność pojemności powinna starczyć spokojnie

Nie potrzebuję ogromnej ilości baz danych (wystarczą 2-3) i emaili.

Nie potrzebuje obsługi miliona języków skryptowych

Potrzebuję podpiąc swoją domenę :-)

Budżet no cóż tu jest zgryz ponieważ na chwilę obecną będzie to przedsięwzięcie zupełnie odarte z komercjalizmu nie chciałbym rocznie wykładać na serwer wiecej niż 100 zł (może być netto)

dodatkowe potrzebuje rozsądny limit pamięci RAM z jakiego mogę skokowo skorzystać (zauważyłem po pewnych testach, że część hostingów przycina pamięć na 64MB - w normalnej pracy zupełnie mi to nie przeszkadza ale są okoliczności takie jak tworzenie miniaturek choćby w NextGenGallery gdzie niestety zdarza mi się dostać komunikat o niepowodzeniu z racji chwilowego zapotrzebowanie na RAM przekraczającego przydziały...)

 

Zawracam Państwu głowę bo o ile dla serwerów dedykowanych to jedna z podstawowych informacji o tyle dla hostingów nie jest powszechne pisanie o ograniczeniach dla kont.

 

Pozdrawiam

Rob_9

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Basic Two: http://mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

W promocji otrzymasz to za 100 złotych netto (120 złotych brutto)

Wystarczy polubić nas na FB.

 

Serwer Basic SSD TWO:

Dysk aż 20GB

Transfer aż 80GB na miesiąc, co daje Ci prawie 1TB transferu na rok

Kopie zapasowe 3 z różnych okresów dla świętego spokoju ;)

Markowe serwery w poważnym DC, nie w jakieś piwnicy

Limit CPU 6% z dostępem do wykresów użycia zasobów

Panel Directadmin

Dyski SSD pod bazy danych

 

Zapraszam do testów: https://www.service.mzone-net.eu/cart.php?gid=10

W przypadku pytań zapraszam do naszego CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na mydevil.net.

 

Pierwsze konto to idealnie 5GB miejsca na dysku. Jeśli będzie Cię przerażało zarządzanie z SSH to sprawdź 2ap.pl, bo mieli na tej usłudze już wprowadzić panel. Ja używam mydevil, więc nie wiem jak sytuacja dokładnie wygląda.

Edytowano przez Misiek08 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenosili się do ATMANa z OVH i rozłożyli usługi na parę maszyn. Wiem, że dość długo panel przez WWW był niedostępny. Z tego co widzę to http://panel.mydevil.net dalej zwraca błąd.

 

Znajomy ma konto w 2ap i mówił coś, że chyba jest tam już panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rob9 O co chodzi z tymi ramami? Pytam bo też w moich projektach opieram sie na galerii i np hosting który obecnie testuje doczytuje mi wolno miniaturki. W biznes-hoście na 4 miniaturki np. 2 się nie wczytywały. Teraz testuję Hekko i nie zdarzyło mi się aby jakaś się nie wgrała ale widać jak się wczytują. W SLDC tego nie doświadczyłem i nawet w tanim GBZL miniatury otwierają się błyskawicznie gdzie nie widać wczytywania niestety często są przeciążane serwery i wywala błędy.

Jeżeli twój problem to ten sam co mój to testuj gdzie sie da. Masz okresy testowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redzik generalnie chodzi o to, że nie mam ambicji tworzenia własnej aplikacji do zarządzania galerią internetową, a ta z której korzystam obecnie przy niektórych operacjach potrafi skokowo dobić do limitu pamięci w firmie gdzie aktualnie hostuje moją stronę stąd pytanie i wymaganie aby dozwolone było skorzystanie w pewnych sytuacjach z większej ilości pamięci ram (sprawdziłem Next Gen Gallery podczas tworzenia miniaturek zdjęć o rozdzielczości fullHD potrafi krzyknąć, że incydentalnie przekroczono zużycie dozwolonej pamięci RAM (64MB)).

Chciałbym tego uniknąć. Bo po co denerwować providera i siebie, że muszę np. przeskalowywać zdjęcia w specjalny sposób przed wrzuceniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×