Skocz do zawartości

Polecane posty

Szukam dedyka o podobnych parametrach:

 

 

 

AMD X4 FX-4100 4x 3.6 GHz lub podobny, nie musi być nic dużego
  • RAM: 16 GB DDR3 lub mniej (8GB)
  • HDD: 6x 2TB (WD Green) *** 160.00PLN lub więcej
  • IP IPv4: 5 IP - wystarczy 1-2
  • IP IPv6: NIE
  • Przepustowość łącza: 1000Mb/s *** 50.00PLN
  • Transfer miesięczny: łącze Standard - 20 TB / mc (Bez gwarancji niskich czasów do TP)
  • System operacyjny: Debian 7 / 64 bit

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze bo i tak nikt nie wykorzystuje np: 1 Gb/s , a po za tym intel jest lepszy , dyski przy dopłacie 100 zł - : 6x 2TB (WD Green)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szefunio: jesli oczekujesz, ze ktos poda Ci dokladne rozwiazanie na tacy to mozesz sie troche zdziwic. Najlepiej bedzie w takim razie jak sam poszukasz optymalnego rozwiazania dla siebie bo widze, ze chyba nie miales okazji zapoznac sie z planami w/w serwerowni.

 

W sumie, to powinienes byl podac konkretny budzet: np. cena do... 100zl.

 

A ja mam inne zajecia niz analizowanie planow dedykow za kogos.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przedstawiłem konkretne rozwiązanie , dla tego Pana , ale myślę że to jest coś , co sam nie umie określić swoich potrzeb na dedyka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przedstawiłem konkretne rozwiązanie , dla tego Pana , ale myślę że to jest coś , co sam nie umie określić swoich potrzeb na dedyka.

 

 

 

@dno

Zaśmiecasz temat nie mając nic zblizonego do zaoferowania:

 

post-22712-0-98462600-1380036963.txt

 

Proszą wiec o utemperowanie swoich wybiegów i dostosowanie ofert do przedstawionych w temacie, gdyż taki poziom zaczyna być zbliżony do twojego nicka.

 

Co do ceny to czekam na oferty. Nie jest obowiązkiem podanie widełek cenowych w tym dziale. Dodatkowo cena nie zawsze jest wykładnią i można podejść bardzo elastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szefunio: cos ci sie chyba w glowie poprzewracalo [piszac o smieceniu i temperowaniu wybiegow].

 

Odnosze nieodparte wrazenie, ze czekasz na gotowe, w 120% idealne rozwiazanie ktore ktos poda ci na tacy.

Gdybys sie zapoznal z oferta tych 3 serwerowni na pewno cos bys wybral, albo napisalbys ze nie maja nic ciekawego (a wiem ze maja bo zadalem sobie troche trudu i popatrzylem na konta)

 

Pewnie masz do wydania malo kasy albo jestes z gatunku tych roszczeniowych klientow. Gdybym prowadzil taki biznes, to juz wiem, ze niechcialbym zebys byl moim klientem [biorac pod uwage post wyzej]. Dla czesci uslugodawcow na szczescie pieniadze to nie wszystko.

 

Zreszta, czego to oczekiwac od osoby ktora zakladajac watek nie potrafi sie nawet przywitac.

 

@dno: jesli w swojej ofercie podales cene, to zapewne ten czynnik zniechecil watkotworce.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie. Rozumiem, że 12 TB, które sobie zażyczył klient oraz łącze 1 GBit jest w pełni adekwatne lub zbliżone do zaoferowanych 2 TB i 100 Mbitów, tak?

 

Niektóre firmy/osoby zapominają, że prowadzą hosting, a nie outsourcing. Jeśli klient szuka konkretnego rozwiązania i podaje specyfikę to raczej nikomu nie zależy na słuchaniu rad, że ma niezoptymalizowany serwis, albo po co mu rurka 1 gbit.

 

Jak dla mnie to wy tu spamujecie - nie chcecie spełnić prośby to się nie udzielajcie, a nie na siłę wciskacie swoje zupełnie odmienne oferty via PW. Pochwalcie się przed innymi jakie to dobrze dobrane oferty innym proponujecie, a zapewniam was że nie tylko sam klient to skrytykuje, co właśnie robię ja.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem odpowiednia oferte w USA. Serwer, dyski, traffic, lacze; 9 serwerowni do wyboru w tym jedna w Europie. Tylko cena wydaje sie nie byc atrakcyjna. Za 100$ ciezko bedzie znalezc.

 

Moze watkotworca pochwali sie nam jakich to uslugodawcow "przerobil" juz do tej pory?

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim zapytaniem na forum... to predzej na www google pl.

 

Podajesz cene jaką jesteś w stanie zapłacic za max konfiguracje a nie... Teraz to kazdy może dać oferte ;) Tylko po co?

 

Uwaga kupie rower z jednym pedałem ceny nie podaje bo rower to moze byc i mercedes, sama buda wystarczy!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel® Xeon® E3-1220

12 GB DDR3 ECC

12000 GB (6 x 2000 GB SATA or 4 x 3000GB)

4 Public IP addresses

OS: 64-bit Debian 7

Uplink port speeds: 1 Gbps public and private networks

Public Bandwidth: 50000GB/month

 

Order Summary: 399$

 

 

One Setup Fee: 100$

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×