Skocz do zawartości
Tehiro

Mały serwer

Polecane posty

Witam. Potrzebuję bardzo taniego serwera, który pozwala na zdalne łączenie z bazą danych. Prawdopodobnie znajdzie się tam malutka stronka na wordpress, lecz nie jest to pewne. Ważne jest aby był tani oraz była możliwość zdalnego łączenia z bazą danych. Dobrze by było gdyby timeout połączenia trwał co najmniej 2/4 minuty.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tani, a dokładniej?

 

Mówiąc tani mam na myśli na prawdę tani. Baza będzie używana tylko do programu, z którego nie mam żadnych zysków więc chcę oszczędzać jak najbardziej. Klikanaście zł/rok (chyba nie możliwe :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gbzl.pl - szczerze polecam, sam teraz używam dla paru bardzo małych stron (również wordpress)

Unixstorm.org - jeśli Ci starczy, to najmniejszy pakiet za 20zł/rok - kod na rabat 20%: 7510-4639-1830-3436-7451

Mintshost.pl - jak zapłacisz za cały rok, to wyjdzie 14.5zł

 

Będę edytował jak coś sobie jeszcze przypomnę.

Edytowano przez linoskoczek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie info?

W DirectAdminie masz możliwość zezwolenia na łączenie się danym adresom zewnętrznym z bazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Niestety, nie oferują zdalnego łączenia z bazą danych.

 

Otrzymałem taką informację od konsultanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W DirectAdminie masz możliwość zezwolenia na łączenie się danym adresom zewnętrznym z bazą.

 

To, że taka opcja jest, nie znaczy, że będzie działać - firma musi umożliwić w konfiguracji takie połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz całego konta czy tylko bazę danych?

 

Jest mi to w pewnym sensie obojętne. Najlepiej gdyby był to cały serwer, gdyż obecnie jest już stronka (mała - 1 plik html :P) Ale zawsze mogę to trzymać na innym hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - Direct Admin ma masę opcji. Np. tylko część firm oferuje możliwość generowania kopii zapasowej w jednym pliku, a przecież taka opcja jest w standardzie w DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym portalu aukcyjnym jakis czas temu byly oferty firm hostingowych za 5zl/rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas :) Sprawdź nasze najniższe pakiety wraz z kodem rabatowym SAX2013 możesz otrzymać rabat 50% na pierwsze zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas :) Sprawdź nasze najniższe pakiety wraz z kodem rabatowym SAX2013 możesz otrzymać rabat 50% na pierwsze zamówienie.

 

Witam. Już z Państwem rozmawiałem. Niestety potrzebuję większego timeout :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×