Skocz do zawartości
karamy24

Szukam VPS'a z ochroną DDoS (TS 300 albo 512 slotów)

Polecane posty

Voice VPS (licencja własna) albo zwykły VPS - podstawa to ochrona przeciwko DDOS.

 

Z tego co wiem, to publiczne serwery mają spore kłopoty, a 300 / 512 slotów już takim będzie - czekam na oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla serwerów dedykowanych jest opcja ochrony. A czy dla vpsów, to nie wiem. Musiałbyś się dopytać ich supportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie godzinkę temu do nich napisałem.


Jest jeszcze jakaś firma na Polskim rynku oferująca ochronę DDOS na VPS?

 

 

VPS nie musi znajdować się w Polskiej lokalizacji :)

Edytowano przez karamy24 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał kolega wyżej, OVH daje od niedawna fajną opcję. Działa na tych wirtualkach: http://www.ovh.pl/vps/vps-classic.xml, wystarczy ją dokupić za 2 PLN/mies netto. Jeszcze nie było mi dane na własnej skórze przekonać się jak sprawdza się ich narzędzie.

Oles pisał wczoraj na Twitterze o ataku 28Gbps/36Mpps, który podobno nie zrobił na nich wrażenia: :)
BUuDCgJCMAAeqWy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chodzi o to aby nie wypaść. Wyłączenie usługi na jakiś czas nie jest przeszkodą.

Przeszkodą jest strata usługi VPS'a w danej firmie i samego adresu IP Ts'a (reklama).

 

Z tego co pamiętam to chyba właśnie to rozwiązanie pozwala na ochronę Team Speak'a 3 :)

Może ktoś potwierdzić to, czy dobrze rozumuję?

 

Jest może na forum, któraś z firm, która korzysta z przedostatniego planu CloudFlare "Biznes" i byłaby skłonna (w ramach współpracy lub za opłatą) dodać pod którąś ze swoich domen z tym planem serwer TeamSpeak'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co reklamować IP serwera jak można reklamować domenę i w razie wypadu, przekierować domene na inne IP? Większość osób nie zauważy nawet wtedy że serwer się zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotarcie do IP to moment.. Poza tym, jak ludzie są nauczeni łączenia do TS.Avatat.pl, to nie wpadną na pomysł podłączenia się pod nowy, zmieniony adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem jak można ograniczać się do IP, skoro domena (najtańsza globalna w ovh) kosztuje równo 34,43 PLN / rok, co nam daje 3 zł na miesiąc (licząc cenę odnowienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archi - a jak już komuś na prawdę szkoda 3zł to można za friko .tk sobie zarejestrować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×