Skocz do zawartości
WMP

Uciekam z OVH, szukam kierunku ucieczki

Polecane posty

W zasadzie ovh troche pogrzało z nową ofertą i sami nie wiedzą co mają teraz zrobić by im sie to oplaciło - latwo sobie policzyc koszt zwrotu takiego sp mini ( że o kimsyfach za 15 zeta nie wspomnę)

 

Jedyne co ci moge doradzić to napisanie do sprintdatacenter.pl - pewnie nie utargujesz do takiej ceny jak ovh, ale przy tej ilości sa elastyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak na prawde sprzedali kupe nowych maszyn, Ci co kupili kiedys zrobili migracje i OVH ma qupe w majtkach bo maja kupe zlomu ktory nie zarobił na siebie i sie nie zwrócił. Jednym slowem upadłośc lub podniosą się na nogi szanse 50/50 ;) Kto wie czy za wczasu zatrzymali expansie na ich portfel ;D, widząc po ich stronie raczej maja mietko bo nawet starego złomu nie oferują

 

Osobiscie wole Polskie hostingi, przynajmniej rodzime biznesy zarobią, byłem mądrzejszy i wynegocjwałem znizke w sprintdatacenter i mam zamiar tam zostać na długo :)

Edytowano przez rasputin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Osobiscie wole Polskie hostingi, przynajmniej rodzime biznesy zarobią, byłem mądrzejszy i wynegocjwałem znizke w sprintdatacenter i mam zamiar tam zostać na długo :)

 

Ale jak pomyślisz, że kupując w polskich firmach wspierasz ZUS i bandę urzędasów nierobów, to już tak się pieniążków odechciewa wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pomyślisz, że kupując w polskich firmach wspierasz ZUS i bandę urzędasów nierobów, to już tak się pieniążków odechciewa wydawać.

 

A jak pomyślisz drugi raz, to jednak dojdziesz do wniosku, że część tych pieniędzy (niestety za mała) jednak idzie do polskiej firmy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jak pomyślisz, że kupując w polskich firmach wspierasz ZUS i bandę urzędasów nierobów, to już tak się pieniążków odechciewa wydawać.

 

A potem dojdziesz do wniosku, że Twój zakup w sposób bezpośredni wspiera tylko polską firmę. Istnienie podatków i zusów nie jest uzależnione od Twojego zakupu. Mimo wszystko wszyscy powinniśmy być zainteresowani żeby jak najwięcej kapitału zostało w kraju.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

A potem dojdziesz do wniosku, że Twój zakup w sposób bezpośredni wspiera tylko polską firmę. Istnienie podatków i zusów nie jest uzależnione od Twojego zakupu. Mimo wszystko wszyscy powinniśmy być zainteresowani żeby jak najwięcej kapitału zostało w kraju.

 

Nie ma zakupów = nie ma pieniędzy = nie ma zysków = nie ma na zus = bankrut = nie ma firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym wesprzeć polską firmę zarejestrowaną w raju podatkowym niż Polsce. Przynajmniej wiem, że wtedy pieniądze nie trafiają do złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tylko jak z punktu widzenia prawa i tych złodziei z zusu i us ten kto ma w rajach i nie płaci jest właśnie złodziejem :D osobiście wole dać więcej ale bez fakturki i dać zarobić swojemu.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj.. jak już znowu zaczynacie, to zacznijcie od siebie. Kupe w majtach, to macie Wy, jak idziecie na wybory. Bo przed wyborami to wszyscy równe kozaki i wszystkim źle i jaki to ucisk w kraju i wyzysk przez urzędy i milion innych rzeczy. Od pieprzenia ten system nie padnie. A na koniec wybieracie znowu tą samą ekipe.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alternatyw jest sporo. Kwestia tego ile chcesz wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×