Skocz do zawartości
WMP

Uciekam z OVH, szukam kierunku ucieczki

Polecane posty

10 serwerów http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/mini-sp.xml, każdy ma około po 10 ip. Od serwerowni wymagam aby:

nie zmieniała warunków jak to poje... OVH,

abym nie musiał dokupować opcji jak: zastosowania profesjonalne za 20% wartości serwera tylko po to aby podpiąć IP

aby IP dało się przenosić z serwera na serwer tak jak w OVH

 

Co do maszyn, wymagam aby: cena była zblizona do OVH, można ją redukować pojemnością dwóch dysków (2 x 500GB wystarczy), i łączem: 50mbps wystarczy spokojnie. Również myślę że 1/2TB transferu wystarczy. Miło by było gdybym w lanie miał 1Gbps, bez limitów transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LeaseWeb, Hetzner - nie można przenosić IP.

 

Cześć chmuri, tak jak mówię, chciałbym ceny podobne do OVH, ewentualnie o około 50zł wyższe. Wiesz, cięzko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dedibox.fr - od jakiegoś czasu mają angielski support i można używać adresu innego niż francuski do rejestracji, ale z tego co pamiętam był jakiś setup/przedpłata.

 

Oferta bardzo podobna do OVH z tym, że sprzęt to Dell i HP i raczej od dłuższego czasu jedyne co się tam zmienia to pasmo per serwer, na większe ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Online.net (Dedibox.fr) to marka Iliad/Free, francuskiego ISP z udziałem w tamtejszym rynku konsumenckiego dostępu do Internetu na poziomie około 23%.

Jakieś 7 lat temu właśnie pod marką dedibox próbowali swoich sił w sprzedaży serwerów dedykowane poza FR. Powstało wtedy wiele firm odsprzedających ich usługi (można poszperać na zagramanicznym WHT :) ). Po circa about 6 miesiącach od tamtej decyzji zaczęli się rakiem wycofywać z owego pomysłu, a to tnąc łącza dla klientów z poza FR (ze 100 do 20Mbps), a to zawieszając serwery na kilka tygodni bez informacji co się dzieje - prawda, że widać pewien schemat w zachowaniach francuskich firm? :). Ostatecznie wyplenili wszystkich zagraniczniaków.

Wracając jednak do czasów teraźniejszych. Jakoś w połowie 2010 zaczęło się u nich coś dziać (zmiana domeny) i bodajże jakoś w 2012 zaczęli znowu oferować niektóre modele serwerów dla klientów zagranicznych (nie dam sobie ręki uciąć za te daty, bo wtedy nie bardzo przykładałem wagę do oferty ów firmy). Przed ewentualnym zakupem poszperaj po anglojęzycznym WHT i na samym forum Online.net, bo podobno support jest bardzo kiepski... gorszy niż w ovh, a po angielsku dogadasz się co najwyżej na poziomie "kali naprawić serwer". :)

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vipower.pl oraz Sprintdatacenter.pl

Miałem/Mam w tych firmach serwery i nigdy nie miałem z nimi problemu . Support na wysokim poziomie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

W zupełności spełniamy Pana wymagania. U nas za takie dodatki się nie płaci (oprócz adresów IP).

Postaram się maksymalnie zbliżyć ceną do OVH oczywiście przy utrzymaniu jakości usługi - zgodną z opinią polecających (powyżej). Szczegóły prześlę drogą mailową.

 

PS.

Polecających proszę o przypomnienie przy ewentualnym zamówieniu serwerów- obowiązkowo należy się bonus w postaci specjalnej ceny :).

 

Pozdrawiam

Krzysztof

kont 696 021 304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że oferowanie jednemu klientowi 10 serwerów budżetowych jest mocno ryzykowane, gdyż w przypadku, gdy klient ucieka firma zostaje z 10 serwerami, na które nie znajdzie klienta na już. Mowa oczywiście o umowie bezterminowej.
Jeżeli byłby Pan zainteresowany podpisaniem lojalki jak najbardziej możemy zaoferować usługę w dobrej cenie.
Nie ma problemu, aby utworzyć Panu pomiędzy serwerami vlan, lub nawet przy większych kosztach dostawić zarządzany switch (L3) i podpiąć większe łącze do tych 10 serwerów + większą klasę adresową.
Na pewno ciężko będzie zaoferować serwer zbliżony ceną do OVH.

Ale gdybyś był zainteresowany szczegółami i nie przeszkadzała by Ci lojalka to zapraszam do kontaktu na adres m.adach@vipower.pl to pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie, chętnie nawet pomożemy w analizie oprogramowania, aby dobrać optymalne parametry serwera, aby nie przepłacać.

Edytowano przez malu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×