Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej,

Słysząc o tanich dedykach od OVH, zdałem sobie sprawę, że za niewiele większe pieniądze jestem w stanie przejść ze współdzielonego hostingu na swoją pseudo maszynę. To czego poszukuję to jakiś tani (tj. rzędu 20zł miesiąc) VPS do hostowania kilku stronek (kilka tysięcy użytkowników dziennie). Jeśli chodzi o parametry środowiska, to zakładam, że byle standardowa oferta będzie lepsza niż to co mam na współdzielonym hostingu. Przy czym ważne dla mnie jest, żeby hostingu nie zapewniała jakaś firma "krzak", żeby był jakiś support, żebym nie musiał po paru miesiącach niezadowolony szukać nowego hostingu.

 

 

Z klikania po internecie i forum powyższe warunki zdaje się spełniać najtańszy Classic od OVH, czy to dobry wybór? A może jest coś jeszcze godnego uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozesz zaplacic na rok z gory to jak zawdze polecam biznes-host + kod z sygnatury. Przy miesiecznej platnosci ciezko bedzie o cos dobrego za 20 zlotych. Ten ovh kosztuje netto wiecej niz 20.

 

Edytowano przez dannix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na OVH kimsyf jest właśnie za niecałe 20zł: Kimsufi 2G OVH

 

Ja sugerowałbym Ci VPS #2 w Biznes-Host. Support chętnie pomaga użytkownikom, więc z tym nie będziesz miał problemu. Firma istnieje już spory kawał czasu (wcześniej logout.pl) i serwery mają we własnym DataCenter, więc mała szansa, że zwiną się z rynku. Cena to 47zł miesięcznie, ale przy płatności na rok masz 50% zniżki (czyli już 23.5zł) oraz przy użyciu jednego z kodów rabatowych (spójrz pod mój post do sygnatury) otrzymasz kolejne 25% zniżki. Łącznie zapłacisz więc ~18zł/miesiąc. Mógłbyś próbować na VPS #1, ale lepiej być dobrze przygotowanym na nagłe obciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do naszej nowej oferty www.VPS.GameServ.pl

 

Myślę, że nasza oferta może Pana zainteresować, a w razie niezadowolenia z naszych ofertowych konfiguracji możemy dostosować się do Pana potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadamy w swojej ofercie również inne lokalizacje, dodam że klienci są zadowoleni z VPS w naszej ofercie, a panel sprawia że zarządzanie serwerem jest przyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płatność roczna wchodzi w grę, bierz w Business Hoście i skorzystaj z kodu rabatowego z mojej stopki. Dostaniesz 75% rabatu, więc jeszcze Ci dopłacą.

Edytowano przez Avatat (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz 75% rabatu

Ktoś tu chyba dużo lekcji matematyki opuscil w zyciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba dużo lekcji matematyki opuscil w zyciu:P

 

Ktoś tu chyba nie zrozumiał żartu :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×