Skocz do zawartości
gt8

[szukam] dedyk/VPS alternatywna dla OVH/HE

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Aktualnie posiadam 5 VPSów w HostEurope, jednak doszedłem ostatnio do wniosku, że ich utrzymanie kosztuje więcej niż moc i możliwości jaką oferują.

 

Szukam serwera dedykowanego. Maszyna będzie służyła do hostingu stron opartych na RoR. Kluczowa jest dla mnie pamięć, ponieważ potrzebuje minimum 16GB, a najchętniej możliwość rozbudowy serwera do 32/64GB.

 

Aplikacje mam bardzo dobrze zoptymalizowane (efekt wykop zrobił load 0.4) dlatego procesor nie jest jakoś bardzo ważny.

 

Dysk 2x w Raid 1.

 

Bardzo ciekawą ofertę w porównaniu do moich potrzeb ma OVH

http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/mini-sp.xml

 

Niestety ten serwer nie jest dostępny w serwerowni europejskiej, na której mi zależy.

 

Czy ktoś zna alternatywę do w/w firm w podobnych pieniądzach ? do około 200zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przyrównuj Polskich firm do najtańszej oferty to po pierwsze po drugie VPSa z takimi parametrami może być ciężko o dedyku zapomnij. Po 3 skoro tyle przepłacasz u zagranicznej firmy to czemu od Polskiej wymagasz poniżej kosztów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przyrównuj Polskich firm do najtańszej oferty to po pierwsze po drugie VPSa z takimi parametrami może być ciężko o dedyku zapomnij. Po 3 skoro tyle przepłacasz u zagranicznej firmy to czemu od Polskiej wymagasz poniżej kosztów?

 

A taki home.pl ? Mieści się w moim budżecie:

 

Easy L

https://homecloud.pl/serwery/easy-line/

 

Nawet przy opłacie miesięcznej. I posiada parametry, których potrzebuje.

 

Przepłacam, bo mam maszyny, których nie używam w pełni, a płacę za nie. Dlatego chce zamiast 4 małych w małych, jedną dużą.

 

Stąd moje pytanie na tym forum.

 

Na czasie bardzo mi nie zależy, ale skończył się sezon urlopowy i zleceń coraz więcej, dlatego nie chcę w środku "sezonu pracy" robić migracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

239.99zł netto

 

Jeśli wykupisz w opłacie miesięcznej. Jakie parametry ma mieć serwer VPS do twoich wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na www.sprintdatacenter.pl - konfiguracje są gotowe w 5 minut.

Dla Pana przygotuję cenę specjalną.

Konkretnie odnosząc się do zapytania - będzie to serwer SOS 3.

Jeśli jest taka konieczność zawsze możemy zbudować coś indywidualnego.

Lokalizacja PL

 

Pozdrawiam

Krzysztof

kont 696 021 304

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×