Skocz do zawartości
^.Harnas*

Hosting nie chce oddać pieniędzy

Polecane posty

@pedro84: i co myslisz o tym? ;)

 

Ten co prowadzi takie biuro proponując takie umowy ma nieźle narżnięte po kopułą. Trzeba naprawdę być wielkim idiotą, żeby coś takiego podpisać. Ja przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy dokładnie ją czytam. Czegoś takiego w życiu bym nie podpisał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pedro84

@inferno

 

no wiem wiem... ale dalem Wam przyklad. Firm ktore stosuja debilne zapisy w umowach sa setki. Czasami niestety nie ma wyboru... albo mozna podpisac albo nie. Czesc ludzi widzac w niedalekiej przyszlosci gore $$ na koncie podpisuje niekorzystne dla siebie umowy i pozniej jest jazda.

 

Poczytajcie umowy od telekomow dotyczacy numerow stacjonarnych o podwyzszonej oplacie (premium) typu 0701, 704 itd. Tam dobiero jest jazda. Z jednej strony rozumiem uslugodawce - zabezpiecza sie przed potencjalnie nieuczciwa firma, ale z drugiej stronie nie daje prawie nic w zamian; sa glownie nakazy, zakazy, rozkazy - a praw uslugobiorcy prawie w ogole.

 

Zeby podpisac jedna z w/w umow jak wspomnial jeden z kolegow to trzeba byc duza telewizja w stylu TVN, TVP albo miec swietnych prawnikow. Ale w relacji firma - firma nie mozna liczyc na pomoc zadnego urzedu (np. UOKIK'u)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie podpisać... Normalnych ofert jest całe mnóstwo, wystraczy poszukać.

Tutaj jednak pojawia się drugi problem - zdecydowana większość kupujących nie czyta tego, jaką umowę podpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×