Skocz do zawartości
robson345

NC+ czy Cyfrowy Polsat

Polecane posty

Witam

 

Robie przymiarki do zakupu jednej z tych ofert i chciałbym poznać opinie ludzi którzy już z ofert tych firm korzystają. Nie oczekuje tutaj żadnych profesjonalnych wypowidzi technicznych lecz zwykłej opini Kowalskiego.

Interesuje mnie pakiet familijny, w oby firmach jest w tej samej cenie 39zł. Obecnie lepiej prezentuje się oferta NC+ jest wiecej kanałów w HD i umowa tylko na rok jak przez neta się bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NC+ od xxx lat, generalnie jestem zadowolony, szczerze to nawet nie wiem jaki mam pakiet - mi zależy szczególnie na sporcie więc mam, żona tam z reguły jakieś filmy ogląda więc każdy ma coś dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NC+ od xxx lat, generalnie jestem zadowolony, szczerze to nawet nie wiem jaki mam pakiet - mi zależy szczególnie na sporcie więc mam, żona tam z reguły jakieś filmy ogląda więc każdy ma coś dla siebie :D

 

Zdajesz sobie sprawę, że NC+ to nowa platforma ? dobrze, że fantazja ponosi :)

 

Ja bym wybrał POLSAT, znajomy używa i chwali bardzo, ja wolę UPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polsat podstawową umowę ma na 18 miesięcy w nc+ przy zamówieniu online tylko 12 miesięcy. Jestem ciekaw czy będzie możliwość zaplacenia za cały rok. Kablówka nie wchodzi w grę bo nie mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@glapolonet - Wcześniej miałem Canal+ a teraz po dodaniu kilku kanałów i połączeniu firm to praktycznie to samo. Wszystko zależy od tego co kto lubi oglądać - jedni wolą piłkę nożną - wybiorą NC+ inni siatkówkę wybiorą Polsat. Reszta praktycznie jest ta sama (nie licząc cen - ich nie znam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@glapolonet - Wcześniej miałem Canal+ a teraz po dodaniu kilku kanałów i połączeniu firm to praktycznie to samo. Wszystko zależy od tego co kto lubi oglądać - jedni wolą piłkę nożną - wybiorą NC+ inni siatkówkę wybiorą Polsat. Reszta praktycznie jest ta sama (nie licząc cen - ich nie znam).

 

Chyba Cyfrę+. Patrząc na wpadki NC+ od początku, trudno ich zdecydowanie polecić.

 

Tak naprawdę różnica polega na kilku kanałach (C+ w NC+) i różnicach w kanałach sportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ up No raczej nie panowie sprawdźcie sobie maksymalne pakiety i zobaczcie ile macie w kieszeni wybierając Polsat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na Polsacie obejrzysz Ligę Mistrzów lub Ligę Angielską?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie i na pewno nie dałbym 100zł miesięcznie tylko dla 2 kanałów sportowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o pakiecie familijnym za 39 zeta ;)

Miałem pakiet w cyfrze za 14zł w nc plus chcieli za to samo 24zł narazie mam naziemną jak wyjdzie coś ciekawszego w tych platformach to może się zdecyduje. Też myślałem za tym pakiecie za 39zł ale na razie jest słabo z moimi programami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Moja "jeszcze" nie rodzina ma NC+ i nie narzekają. Fajna jest aplikacja na tablety i smartfony że sterujesz sobie telewizją zdalnie (zdalny pilot) i możesz oglądać na urządzeniu i do tego jeszcze kilka bajerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kamigadze jak będziesz osobiście płacił to będziesz inaczej myślał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Kamigadze jak będziesz osobiście płacił to będziesz inaczej myślał ;)

 

Nie oglądam telewizji z reguły a w domu mam tylko cyfrową naziemną z NotTV. Fajne mam porównanie bo brat kupił sobie dekoder polsatu do cyfrowej naziemnej i podłączając do tego samego telewizora i tej samej anteny NotOnlyTV chodzi dużo lepiej (nie tnie, nie zrywa nic) a Polsat? Oglądasz mecz jak pokaz slajdów :)

 

U niego piętro wyżej niby lepiej chodzi ale samo porównanie mnie dobiło jak skonfigurowali odbiornik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Chmuri ja to biore dla dzieciaka żeby miał co oglądać, bo sam to za wiele czasu nie mam. Może coś od święta obejrze ;)

 

Z tym Polsatem to też ostatnio obiło mi się o uszy że coś z jakością słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaz slajdów :D ? raczej ktoś nie potrafi skonfigurować usługi, albo nie potrafi słuchawki podnieść i zadzwonić do BOKu ? logiczne, że jeżeli coś nie działa jak powinno to chcemy to naprawić.

 

Zobacz czy okresy testowe są dostępne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam NC+ i nie mam nic do zastrzeżenia, jeżeli nie zapłacę to mam jakieś podstawowe kanały.

 

Także mam familijny za 39zl i sa programy sportowe, programy typu Discovery Channel, AXN i podobne, ale i tak się wszystkich nie ogląda, bo leci to samo :)

Edytowano przez Na 5tyk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie słyszałem, że w Cyfrowym Polsacie jak się spóźnisz chociażby 1 dzień z płatnością to na ekranie się pojawia wielki napis o tym fakcie.

 

http://img192.imageshack.us/img192/8423/dsc02821kopia.jpg

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej ktoś Cie wprowadził w błąd :)

U mnie kilka razy zdarzyło się przekroczyć termin płatności o kilka dni i żaden komunikat mi się nie wyświetlał (tylko raz, gdy faktycznie zapomniałem o zapłacie i po około 7 dniach po terminie wyskoczył taki komunikat, ale po chwili można było go normalnie zamknąć). Normalnie o zalegającej zapłacie informują SMS'em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie programy SCFI są w wysokich abonamentach a ja nie bede płacił 50 zł za 2 kanały które z regóy oglądam dlatego lece na naziemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy chyba od platformy, nie wiem jak w cyfrówkach to wygląda ale np. w UPC teraz przedłużałem umowę i za 105 zł mam TV (najwyższy 156 kanałów) + Canal+ + Internet 60 Mbps + 240 minut na telefony stac. i komórki, więc oferta nie do przebicicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient od 4 lat i podpisana 3 umowa z tym, że ta na 12 msc a wcześniej po 24 msc. Po prostu kolega powiedział, że oni mają 3 progi przedłużenia umowy i za 3 razem dopiero jak zadzwonią to najlepiej wyjść można.

 

Zapomniałem dodać, że 2 dekodery mam ale bez nagrywarek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@glanpolnet

No to oferta miażdżąca, ja płacę o połowę więcej bez canal+

Mam nadzieję, że przy przedłużeniu uda mi się uzyskać podobne warunki do Twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pokaz slajdów :D ? raczej ktoś nie potrafi skonfigurować usługi, albo nie potrafi słuchawki podnieść i zadzwonić do BOKu ? logiczne, że jeżeli coś nie działa jak powinno to chcemy to naprawić.

 

Zobacz czy okresy testowe są dostępne ;)

 

Skonfigurować? Człowieku chyba nie widziałem menu polsatu naziemnego. Tam jest tylko do wyszukiwania kanału. Jasne że konfigurowałem ale powiedz mi jak może jedno działać a drugie nie? Oczywiście te slajdy są okresowe co 5-10 minut przez 10-15 sekund.

 

Piętro wyżej na innej antenie działa normalnie (w miarę).

 

Chyba nie sądzisz że jestem taki głupi żeby nie próbować tego przestawiać i konfigurować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×