Skocz do zawartości
Astronic

Vps czy Dedyk na 2 serwery cs i minecraft + ew jakiś ts3

Polecane posty

Witam, zastanawiam się co lepsze dedyk czy vps chodzi mi o to żeby jednocześnie postawić 2 serwery CS z modami około 20 slotów i serwer minecraft z mała ilością modów na bukkicie około 20-25 slotów. Mam fundusz około 50-60 zł

Ew jakiś mały serwer ts3. Ważne tylko żeby te serwery chodziły jednocześnie bez lagów. Mogę zrezygnować z 1 serwera CS. Proszę o propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się co lepsze dedyk czy vps chodzi mi o to żeby jednocześnie postawić 2 serwery CS z modami około 20 slotów i serwer minecraft z mała ilością modów na bukkicie około 20-25 slotów. Mam fundusz około 50-60 zł

Ew jakiś mały serwer ts3. Ważne tylko żeby te serwery chodziły jednocześnie bez lagów. Mogę zrezygnować z 1 serwera CS. Proszę o propozycję.

frytki do tego? Powiększ budżet 3/4 razy i zobacz ofertę hetznera/kimsufi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VPS z dyskami SSD.

Minecraft + CS przy dwóch rdzeniach powinien działać płynnie - oczywiście bez masy modułów czy pluginów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vpsopenvz LOL do minecrafta to z gwarantowanymi zasobami albo dedyk a nie jakis badziew, nie wazn już nawet ilosc pluginow :)

 

KS 16G za 100zl jak uda Ci sie kupic do pobije VPS na dyskach SSD 8 mimo ze dedyk ma zwykle, zawsze mozna poswiecic czesc ramu na ramdysk pod mape. Najzwyklej nie trzeba sie znac by wrzucic minecrafta do /dev/shm i wlaczyc rsync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w MintsHost.pl VPSa za 25zl i jest na nim MineCraft 25slotow, Apache, Php,Mysql, phpMyAdmin, python-mysqld (czy podobnie) i jeszcze więcej śmieci, które poinstalowałem i działa stabilnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz

Według mnie utrzymują dobrą jakość.

Dzięki instalacji htop obserwuję stan CPU i utrzymuje się do 50% oraz load poniżej 0.8, a na serwerze MineCraft jest spora ilość pluginów.

Edytowano przez Na 5tyk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zobaczysz co się będzie dziać jak przyjdzie jeszcze kilku takich klientów jak Ty

 

Też im to mówię od pół roku, że mają za tanio i nie utrzymają jakości ;)

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Też im to mówię od pół roku, że mają za tanio i nie utrzymają jakości ;)

Komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu?

MintsHost

 

To zobaczysz co się będzie dziać jak przyjdzie jeszcze kilku takich klientów jak Ty

Wtedy nie będzie takiej jakości i będzie trzeba przejść na dedyka Edytowano przez Na 5tyk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×