Skocz do zawartości
Gość

Joachim i jego numery ;)

Polecane posty

Gość l3szcz

Ja do niego problemów już nie mam, jest człowiekiem, popełnia błędy - a, że on zamiast pokazać swoją inteligencję pokazuje oblicze człowieka, któremu nie powierzyłoby się nawet opieki nad psem - no cóż..

Czasami przesadzam ze słowami, tu się przyznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co go wyzywasz i próbujesz ośmieszyć? Najpierw: idiota, debil, pajac teraz próbujesz podać jego profil na facebooku. Każdy kto by chciał bez problemu znajdzie jego facebooka, nawet podawał go gdzieś (ostatnio widziałem) więc przestań bo tak nie wypada. Zachowuje się jak zachowuje, ale trochę szacunku do drugiej osoby bo każdemu się należy a to co o nim myślisz zachowaj dla siebie, albo napisz mu na PW. Nie znam go i nie mam żadnego celu żeby go bronić, ale zachowujmy się tym bardziej na publicznym forum.

Dokładnie. Zachowanie Joachima to jedno, ale może bez takich personalnych wycieczek w jego stronę można się obyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

nad osobą Joachima postawiono krzyż

Krzyżyk a nie krzyż, no chyba że kopnął w kalendarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Przypominam - na tym forum ;)

Jego noga więcej nie postanie, bo kolejny post, kolejne multikonto i kolejny banik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam - na tym forum ;)

Jego noga więcej nie postanie, bo kolejny post, kolejne multikonto i kolejny banik :)

Ale kogo to obchodzi? :)

Przyczepiłeś się do tego gościa jak rzep do psiego ogona...

Ten cały temat nie ma racji bytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi mój nauczyciel od fizyki:

 

Panowie STOP. Cisza!, zabieramy się za pisanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×