Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie,

kilku Klientów już także zwracało nam uwagę, stąd na dniach pojawi się oferta domen bezpośrednio na stronie - nie trzeba będzie już pobierać .pdf.

 

Zakładka kontakt znajduje się tutaj: https://sax.pl/contact

 

Dziękujemy bardzo za pomocne informacje.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Już poprawiliśmy i jedno i drugie!

 

Jeżeli byłbyś zainteresowany usługą, którą możemy zaoferować daj znać na PW - damy solidny rabat za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pragnę poinformować, że w ostatnich dniach uruchomiliśmy informacyjny kanał SMS, który powiadomi naszych Klientów m. in. o kończących się usługach czy odpowiedzi supportu na ticket. Zachęcamy do edycji swoich numerów w panelu Klienta. Z racji wprowadzenia nowej usługi - zmienił się nam także numer telefonu.

 

Pozdrawiamy,

SAX.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy korzystam z waszych usług (co prawda w wersji podstawowej) i jestem póki co zadowolony. Widzę, że się rozwijacie i dodajecie nowe usługi. Bardzo dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie OK, hosting działa bez przerw, ping średnio 29, odpowiedź http średnio 45.

 

Jedyna wada:

do każdego pliczku PHP trzeba dodawać tam: error_reporting(E_ALL ^ E_NOTICE);

co jest dość męczące. Nie chcą tej opcji włączyć użytkownikowi na stałe,

z czym nie spotkałem się jeszcze nigdy w płatnych hostingach.

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście lepiej pokazać userowi zupełnie stronę pustą..., i tak źle i tak nie dobrze ;p
Niestety sami potwierdzają, że nie da się i nie włączają userom.

"nie napisaliśmy w żadnym poście, że tego nie potrafimy. Po prostu nie jest ta opcja uruchamiana dla naszych użytkowników. Napisałem także Panu jak ją uruchomić w php."

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę się wypowiedzieć o firmie SAX.PL. Po raz drugi wyłączono mi konto bez zapowiedzi, tzn. oczywiście nie bez powodu - nieopłacona faktura. Problem w tym, że na maila nie dotarło żadne przypomnienie o opłaceniu faktury- tzn. do głównej skrzynki. Sprawdziłem po wyłączeniu moich stron internetowych - wiadomość o fakturze znajdowała się w SPAMIE. Zwykle nie przeglądam tej skrzynki, schodzi tam po kilkanaście - kilkadziesiąt maili dziennie - trafił tam też mail od SAX.PL.

Mail o wyłączeniu usług trafił już do głównej skrzynki, okazało się że termin opłacenia faktury był 3 dni wstecz.

 

Zupełnie inne podejście jest w innej firmie hostingowej, z której korzystam - WEBD.PL. Tam, mimo przypomnień, które trafiały na główną skrzynkę, zapomniałem opłacić faktury. Zadzwoniono do mnie po dwóch tygodniach, czy jestem nadal zainteresowany korzystaniem z usług, ponieważ nie opłaciłem faktury. Tak właśnie powinno się wyjaśniać sytuacje, a nie wyłączać strony - czasem brak funkcjonowania witryny nawet przez kilka godzin może być bardzo korzystny.

 

Także SAX.PL - ja się od Was wypisuje i nie polecam Waszej usługi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę się wypowiedzieć o firmie SAX.PL. Po raz drugi wyłączono mi konto bez zapowiedzi, tzn. oczywiście nie bez powodu - nieopłacona faktura. Problem w tym, że na maila nie dotarło żadne przypomnienie o opłaceniu faktury- tzn. do głównej skrzynki. Sprawdziłem po wyłączeniu moich stron internetowych - wiadomość o fakturze znajdowała się w SPAMIE. Zwykle nie przeglądam tej skrzynki, schodzi tam po kilkanaście - kilkadziesiąt maili dziennie - trafił tam też mail od SAX.PL.

Mail o wyłączeniu usług trafił już do głównej skrzynki, okazało się że termin opłacenia faktury był 3 dni wstecz.

 

Zupełnie inne podejście jest w innej firmie hostingowej, z której korzystam - WEBD.PL. Tam, mimo przypomnień, które trafiały na główną skrzynkę, zapomniałem opłacić faktury. Zadzwoniono do mnie po dwóch tygodniach, czy jestem nadal zainteresowany korzystaniem z usług, ponieważ nie opłaciłem faktury. Tak właśnie powinno się wyjaśniać sytuacje, a nie wyłączać strony - czasem brak funkcjonowania witryny nawet przez kilka godzin może być bardzo korzystny.

 

Także SAX.PL - ja się od Was wypisuje i nie polecam Waszej usługi.

 

Przecież właśnie się wypowiedziałeś. :)

Zresztą to chyba jest niezależne od firmy gdzie trafią te maile. Ja od mintshost dostawałem najpierw normalnie, potem lądowały w spamie, z kolei z SiXwishlist jest odwrotna sytuacja. Skoro wyłączyli ci usługę to nie mogłeś do nich napisać? Mają nawet kontakt telefoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej mieć wszystko u jednego i się tym interesować ;p

 

polecam dogadać się z dostawcą na jeden termin wszystkich usług

np. u dostawcy domen (czego terminu raczej nie zmienimy)

dogadać by konczyly się z hostingiem i vps tego samego dnia

 

jak ma się u roznych dostawców i faktycznie jak powiadomienie nie dotrze

mozna o czymś zapomnieć (sax, linuxpl, ovh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież właśnie się wypowiedziałeś. :)

Zresztą to chyba jest niezależne od firmy gdzie trafią te maile. Ja od mintshost dostawałem najpierw normalnie, potem lądowały w spamie, z kolei z SiXwishlist jest odwrotna sytuacja. Skoro wyłączyli ci usługę to nie mogłeś do nich napisać? Mają nawet kontakt telefoniczny.

 

Nie jest do końca niezależne gdzie trafiają maile od danej firmy, wiadomo że filtry to tylko oprogramowanie łapiące konkretne frazy itd., czasem wiadomości z wysyłane z jakiegoś serwera mogą trafiać na spam listy np. poprzez spam wysyłany przez innych użytkowników... jeśli firma opiera swoją infrastrukturę o serwer współdzielony z klientami, gdzie wiadomo że będzie wychodził spam, to też o czymś świadczy.

 

Artix, nie napisałem do nich, natomiast od razu opłaciłem fakturę, po czym odblokowano mi usługę, jednakże cały problem moim zdaniem leży właśnie w wyłączaniu usługi i braku wcześniejszego informowaniu o tym. Maile z informacją o fakturze trafiają do spamu, natomiast te o wyłączeniu konta - już nie, więc jak widać, można nad tym zapanować. Jeśli się chce. A po tym właśnie rozpoznaje się jakość firmy - po najdrobniejszych szczegółach. Dziś wybór na rynku jest ogromny i często decydują właśnie takie niuanse :)

Tak jak mówię, ja nikomu nie polecę tej firmy, ponieważ zdążyłem się przyzwyczaić do innego, lepszego podejścia do klienta i nie mówię tu oczywiście jedynie o hostingu - a o każdej branży.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@barmic sorry, ale oczekujesz, że firma z usługami za 5 zł miesięcznie będzie do ciebie jeszcze wydzwaniać? nie pamiętasz kiedy kończy ci się usługa, skoro masz nadgorliwy antyspam to nie potrafisz dodac dla spokoju ich maila do bialej listy i jeszcze zwalasz problem na nich? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto co woli. Ja lubię jak mam czystą skrzynkę i telefon, a dostaję tylko powiadomienia o wygasających usługach. Są jak widać na świecie tacy klienci, którzy wolą dopłacać do usługi (bo etatu za darmo nikt nie robi) tylko po to, żeby dostawać telefony od marketingowców.

 

Nic mnie już na tym świecie chyba nie zdziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

jednakże cały problem moim zdaniem leży właśnie w wyłączaniu usługi i braku wcześniejszego informowaniu o tym.

Dostałeś przecież wcześniejszą informację. A to, że została uznana za spam, to cóż...

 

Ale to jest właśnie problem całej tej branży. W każdej innej cywilizowanej, jak klient nie chce korzystać z usługi, to składa wypowiedzenie. A tu się domyślaj drogi usługodawco, czy klient nie zapłacił, bo rezygnuje; czy też może zapłacił w ostatniej chwili i jeszcze się nie zaksięgowało?; a może zapomniał?;czy też wylądował na miesiąc w szpitalu, ale wcale nie zamierza rezygnować?

 

No i teraz - przykładowe reakcje ludzi - jak klient zapomniał, to ma pretensje, że usługa została wyłączona. Jak do klienta zadzwonisz, to będzie miał pretensje, że on nie chce mieć z firmą nic wspólnego, a ty go nękasz jeszcze telefonicznie. Ot - nikomu się niestety nie dogodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś przecież wcześniejszą informację. A to, że została uznana za spam, to cóż...

 

Ale to jest właśnie problem całej tej branży. W każdej innej cywilizowanej, jak klient nie chce korzystać z usługi, to składa wypowiedzenie. A tu się domyślaj drogi usługodawco, czy klient nie zapłacił, bo rezygnuje; czy też może zapłacił w ostatniej chwili i jeszcze się nie zaksięgowało?; a może zapomniał?;czy też wylądował na miesiąc w szpitalu, ale wcale nie zamierza rezygnować?

 

No i teraz - przykładowe reakcje ludzi - jak klient zapomniał, to ma pretensje, że usługa została wyłączona. Jak do klienta zadzwonisz, to będzie miał pretensje, że on nie chce mieć z firmą nic wspólnego, a ty go nękasz jeszcze telefonicznie. Ot - nikomu się niestety nie dogodzi...

 

Mówiłem to już 3 razy BH, i powtórzę po raz kolejny tutaj - najzwyklejszy w świecie combobox w panelu klienta czy wyraża zgodę na kontakty telefoniczne - Tak/Tylko w ważnych okolicznościach/Nigdy, z ładną adnotacją, że w przypadku zaznaczenia innej opcji niż "Tak" powiadomienia odnośnie usług idą wyłącznie mailowo i w przypadku usunięcia maila, jego niedotarcia albo innych okoliczności niespowodowanych winą usługodawcy, brak zapłaty w terminie jest traktowany jako rezygnacja z usługi.

 

Tu serio nie trzeba wyższej logiki, doktoratu z psychologii i socjologii żeby dogodzić klientowi i domyślić się co sobie życzy - wystarczy spytać tworząc mu adekwatne opcje do wyboru, i ustawić domyślnie "z głową", czyli najczęściej to co odpowiada usługodawcy. A jeśli klient pomimo tego w trakcie rozmowy stwierdzi, że sobie takich kontaktów nie życzy - można najzwyczajniej w świecie mu przypomnieć że ma możliwość zmiany w panelu (albo i zmienić za niego jeśli firma uważa to za słuszne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@kafi trafił idealnie w sedno. Wyślą maila z pytaniem to spamują. Nie wyślą to mają klienta w poważaniu. Zadzwonią to nękają i stalkują. Nie zadzwonią to zlewka totalna. Wyślą list w perfumowanej kopercie to zastraszają. Nie wyślą to znaczy że klient im dynda i powiewa.

 

Po raz kolejny utwierdzam się w tym że jednak warto by wprowadzić na rodzimym rynku zasady jakie panują za granicą. Chcesz to płacisz. Jak nie to daj nam znać. Na początku będzie bolało, potem się każdy nauczy nowych zasad. A wyjątki które się nie stosują są zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×