Skocz do zawartości
TGC

Szukam drobnego hostingu pod stronę www.

Polecane posty

jednak chciałem zobaczyć jak to u was jest,

 

Nie zobaczysz do czasu aż zakupisz usługę, żadne konto testowe nie da Ci "obrazu" firmy, jest to za krótki okres na sprawdzenie wszystkiego.

 

Oferujemy wysoką jakość usług, większość klientów u nas posiada wyższe i te droższe pakiety, to dlatego w nowej ofercie nie oferujemy miesięcznych płatności dla najtańszego serwera.

 

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.

Na naszą stronę często wchodzi konkurencją, nie będę pisał kto, bo to najmniej ważne, więc na chacie niestety wiele rzeczy się nie dowiesz i chyba sam rozumiesz dlaczego.

 

 

Oj przepraszam, już nie będę wchodził, zróbcie tak jak zenbox i wycinajcie w .htaccess IP konkurencji i problem z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie wchodzić, mi to nie przeszkadza, przecież nawet nie napisałem kto wchodzi ...

Nie widzę także potrzeby wycinania waszego IP.

 

TGX, zachowaj czasami trochę powagi, najwyższy czas...

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hekko masz 14 dni testu, sprawdź hosting. Wszystko powinno być ok - będzie ci pasowało, to opłać konto na rok, wychodzi najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć czemu go polecasz? Bo kiedy widze, że ktoś pisze o braku ograniczenia transferu to od razu wyczuwam jeden wielki kant. Korzystał ktoś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale konkrety kolego? Uptime, support, kontakt? To nie mnie interesuje, bo samo polecenie to mało. No i jakie ma minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dostępności żadnych problemów nie odnotowałem. Pomoc bardzo dobra, w miarę szybko reagują a jeśli ci śpieszno to jest irc. :> Minusów nie ma bynajmniej ja nie znalazłem. Uruchomili właśnie program partnerski więc masz kod :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×