Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian Mazurek

Hosting (erotyka - randki) - Dolphin

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję serwera wirtualnego pod serwis społecznościowy o tematyce erotycznej (umawianie się na randki).

 

Strona oparta jest na silniku Boonex Dolphin, a oto jego wymagania:

 

 

Linux/Unix (Red Hat, Debian, FreeBSD, Mandrake, etc.) or Windows OS

Apache v.1.3 and higher or LiteSpeed web server. Other web servers can be used too, but custom rewrite rules are required, we have one for nginx web server.
​PHP 5.2.0 or higher.
register_globals must be Off
safe_mode must be Off
exec() (executable files) must be allowed
short_open_tag must be On
allow_url_fopen should be On
allow_url_include should be Off
open_basedir should not have any value
memory_limit should be 128M or higher
mbstring, mysql, mysqli, curl, gd, xslt extensions must be installed.
​MySQL 4.1.2 and higher.
The magic_quotes_gpc option must be disabled for Dolphin 7.x, but enabled for Dolphin 6.x.
If a security module is installed (such as mod_security for Apache), it should be able to be configured for specific folders (or disabled).
mod_rewrite for Apache
Direct connection to boonex.com should be able to be established (i.e. connection without requiring proxy authorization). This is required for license verification.
​GD library compiled with FreeType fonts (for photo processing) or ​ImageMagick as an alternative.
Sendmail or Postfix programs for sending emails.
Ability to create ​Cron Jobs.
You should be able to run executable files (you would need it for ffmpeg.exe, which converts videos).

 

Nie potrzebuję streamingu video (RMS).

 

Jeżeli chodzi o zużycie transferu, miejsce itp to podpowiem tylko, że ze strony korzysta ok. 50 unikalnych userów dziennie.

 

Najważniejszy dla mnie jest ostatni punkt:

 

You should be able to run executable files (you would need it for ffmpeg.exe, which converts videos).

 

Jeżeli chodzi o lokalizację serwera to zależy mi na jak najniższym pingu. Dla osób chętnych podeślę adres strony na PM w celu sprawdzenia poprawności prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki debil napisał skrypt korzystający z ffmpeg.exe zamiast biblioteki php_ffmpeg? Z jakiego hostingu teraz korzystasz? Jak dla mnie to jest zdecydowanie temat na VPSa/dedyka, nie na współdzielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki debil napisał skrypt korzystający z ffmpeg.exe zamiast biblioteki php_ffmpeg? Z jakiego hostingu teraz korzystasz? Jak dla mnie to jest zdecydowanie temat na VPSa/dedyka, nie na współdzielony.

 

Rosjanie z Boonex :)

Aktualnie korzystam ze współdzielonego w http://www.arvixe.com/preloaded_dolphin_hosting jednak lokalizacja powoduje, że strona długo się wczytuje (a strona przeznaczona jest dla Polskiej społeczności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie lokalizacja powoduje, że strona ładuje się wolno, to te hamerykańskie hostingi "unlimited" tak mają.

I myślę, że oni mają nieco zmodyfikowanego tego Dolphina (stąd preinstalacja, wątpię, żeby samodzielnie zainstalowany się u nich uruchomił), nikt przy zdrowych zmysłach nie uruchomi na współdzielonym skryptu z takimi wymaganiami. No chyba, że goście maja more balls than brains ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki debil napisał skrypt korzystający z ffmpeg.exe zamiast biblioteki php_ffmpeg?

Debilizmem to było by synchroniczne przetwarzanie żądań uploadu przez php.

Szczególnie, jak chcesz uploadować za jednym razem więcej niż jeden plik.

IMO całkiem sensowne jest w tym przypadku wywołanie systemowo ffmpega żeby robił coś w tle.

Dodatkowo - możesz odpalić wiele wątków kodera równolegle, czego nie da się przy php_ffmpeg.

 

Pytanie do autora - jaki budżet na to?

Bo obawiam się, że w Polsce to na hostingu współdzielonym będzie ci ciężko z tym wytrzymać. Bo nawet jeśli pozwolą ci na uruchomienie systemowo ffmpega, to nałożą szereg limitów, przez które komfort używania go będzie średniawy (czyt. będzie muuulić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerujmy się renderingiem video - przez 3 ostatnie miesiące dodanych zostało 4 filmy. Największy nacisk jest tutaj na korespondencję między użytkownikami oraz upload zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki debil napisał skrypt korzystający z ffmpeg.exe zamiast biblioteki php_ffmpeg? Z jakiego hostingu teraz korzystasz? Jak dla mnie to jest zdecydowanie temat na VPSa/dedyka, nie na współdzielony.

 

Możesz rozwinąć? Bo ja nie widzę powodu do używania php_ffmpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×