Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rolej

Skup starego sprzętu

Polecane posty

Cześć.

 

W domu wala się trochę starszego sprzętu (drukarki, telefony, klawiatura+myszka bezprzewodowa). Wiecie, gdzie można to sprzedać? Nawet jeżeli bym musiał wysyłać do innego miasta.

 

Osobiście mieszkam w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie) i nie mam pojęcia gdzie to opylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystaw na Allegro, może ktoś kupi. A jak nie to popytaj np. w serwisach może coś na części by chcieli.


Wystaw na Allegro, może ktoś kupi. A jak nie to popytaj np. w serwisach może coś na części by chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość "poleasingowego" szmelcu, jaki zalał nasz piękny kraj nadwiślański jest taka, że ciężko pozbyć się jakiegokolwiek używanego sprzętu. Sam mam "na stanie" np. drukarki i skanery A3, kiedyś wypasiony sprzęt poszukiwany przez profesjonalistów, dziś zalegający, nikomu niepotrzebny złom. W przypadku większości starszego sprzętu najlepiej znaleźć punkt w którym przyjmują złom elektroniczny (w teorii każda gmina powinna takowy posiadać) i tam go wywieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jeśli za bezcen chce się wyzbyć to telefon do UM lub UG, gdzie jest taki punkt i zorganizować sobie transport szmelcu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubert: tego właśnie dotyczyło ostatnie zdanie mojego postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak drukarki działają to przyjmę jedną :D

 

Przyjąć... za darmo nie oddam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

U mnie w mieście serwis oddaje na kilogramy stary sprzęt "złom".

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A instytucje publiczne takie jak szpitale itd. biorą coś takiego i jeszcze dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymasz w domu żywe pieniądze :) Mogę Ci podać dane gościa z Poznania, ale on raczej nie będzie się do Ciebie wybierał jak masz mniej jak 20-30 kg sprzętu (bez plastików). Telefon zawsze możesz sprzedać poprzez https://skupujemy.allegro.pl/

Tutaj masz poglądową wycenę takich rzeczy - jak chcesz więcej to poszukaj sobie notowań cen złomu elektronicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×