Skocz do zawartości
R@fi

Zaadoptowani.pl Forum o adopcji

Polecane posty

Niszowe forum, kolorystyka w porządku. Akurat tutaj wg mnie nie ma do czego się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest mój styl i tego nie ukrywam a po wgraniu go nigdzie nie było notki odnośnie właściciela .

Ogólnie wszystkie style nie tylko dla mybb są bardzo podobne (układ forum) i ciężko stworzyć coś unikalnego ja zmieniłem tylko na tym forum ikonki do tematów i troszeczkę w CSS pokręciłem :)

Edytowano przez R@fi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bo ktoś ustawił display:none w #copyright

Choć jeżeli styl został pobrany z mybb.com lub z forumeking.eu to na 100% display, nie było ustawione na none

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest mój styl i tego nie ukrywam a po wgraniu go nigdzie nie było notki odnośnie właściciela .

Ogólnie wszystkie style nie tylko dla mybb są bardzo podobne (układ forum) i ciężko stworzyć coś unikalnego ja zmieniłem tylko na tym forum ikonki do tematów i troszeczkę w CSS pokręciłem :)

To go dodaj, bo pomyślimy, że chciałeś przywłaszczyć sobie cudzą pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie czyjś bo bazujesz na mojej pracy, jeżeli chcesz stworzyć coś własnego to zacznij edytować oryginalny styl MyBB. A jeżeli chcesz przerabiać ten styl to dopisz do stopki, że został edytowany przez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym przypadku działa prawo autorskie. I nawet jak zrobisz na nim sporo modyfikacji to informacja o autorze powinna się znaleźć. I ze względów etycznych nie kolorem białym na białym tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym się zapytać czy takiego typu posty na forum są zgodne z istniejącym prawem ? ,, Witam.Jestem w 19 tyg. i oddam dziecko do adopcji. Mam juz corke 2 latka i niestety moja sytuacja zmusila mnie do oddanie drugiego dziecka. Ale juz sie z tym pogodzilam jestem zdecydowana i rowniez szukam zdecydowanych ludzi ktorzy pragna dziecka. Prosze o odpowiedz na priv.

Czekam i pozdrawiam"


Proszę o pomoc w tej kwestia ponieważ nie chciałbym mieć później problemów z tego tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była o tym głośna sprawa z jakimś znanym mecenasem. W naszym prawie jest coś takiego jak adopcja ze wskazaniem i podobno w ten sposób obie strony "dogadują się". Pod względem moralnym i etycznym budzi kontrowersje, natomiast dopóki nie występuje tam wynagrodzenie materialne jednej ze stron to wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×