Skocz do zawartości
Igorek

Program do projektowania wizytówek

Polecane posty

Potrzebuje jakiś ciekawy program do projektowania wizytówek. Było by mile widziane jak by był ona pod Linuxa ale nie jest to wymóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Microsoft Publisher powinien Ci wystarczyć, ale wymagany jest Windows, zapewne open office też ma takie bajery. Jednak sądzę, że najlepszym wyjściem byłoby gLabels.

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gimpa to se możesz wsadzić nie będę mówić gdzieś. Dzięki za ten program gLabels to jest to czego szukałem. Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz te wizytówki drukować w drukarni to ani gLabel ani gimp się nie nadają (nie operują na CMYKu choć GIMP ma jakiś plugin). Odpowiedni program to Inkscape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam to drukuje. W Gimpie mogę zrobić ale potem przerzucić jedna pod drugą by całą kartkę zapełnić to za dużo roboty. A to i gotowe. Inkscape testowałem ale jakoś tak mi nie za bardzo on podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Photoshop jest niezawodny :)

Oczywiśćie legalny ;)

 

Jest jeszcze BusinessCards. Wersja trial działa na 30 uruchomień albo dni. Dawno nie korzystałem i nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja wole to pod linuxa, bo inaczej muszę specjalnie przełączać się na Winde, której nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gimpa to se możesz wsadzić nie będę mówić gdzieś. Dzięki za ten program gLabels to jest to czego szukałem. Dzięki wielkie

 

Zachowujesz się jak burak... Szkoda że nie mogę Ci dać minusa... - Zapytałeś o program - dostałeś odpowiedź i już jedziesz po użytkowniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja wole to pod linuxa, bo inaczej muszę specjalnie przełączać się na Winde, której nie znoszę

 

Zawsze możesz pobawić się wine, lub postawić winzgrozę na wirtualce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam na virtual box winde, potrzebuje do 2 programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×