Skocz do zawartości
kycu

VPS + przeniesienie danych

Polecane posty

Witam,

 

chciałbym Was prosić o pomoc i doradzeniu mi firmy która w usłudze ma serwer VPS + direct admin + przeniesienie danych od obecnego usługodawcy.

 

Poszukuję serwera VPS za ok 140zł/m-c

 

Firma serveradmin.pl olewa mnie od ponad 15h, moj vps padł u nich i nie raczą poinformować mnie nawet co się dzieje. Dodzwonić się nie da, konsultanci online nie odpowiadają na moje pytania i na emaile nie odpisują. Nic. Cisza. Współpracowałem z nimi 3 lata jako firma + ok 6 lat jako osoba prywatna i nigdy nie było problemu. Zaczęło się z początkiem roku kiedy to była podobna sytuacja. VPS wysypał się na (chyba) 48h, pozniej zdarzały się krótkie offline. No i od wczoraj od ok 21:00 mój serwer leży...

 

Mam dość...

 

Sprawa jest dość pilna bo na koncie vps mam strony i emaile klientów.

 

Czy mógłbym liczyć na Waszą pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile danych masz do przeniesienia?

 

No i od wczoraj od ok 21:00 mój serwer leży...

 

Do czasu aż serwer wstanie nie będziesz mógł zrobić migracji, no chyba, że masz backup na serwerze zewnętrznym.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakieś 17GB

 

Chciałbym aby też skrzynki pocztowe klientów po przeniesieniu działały bez zarzutu...

 

Tzn dostęp do serwera mam (root i inne), on obecnie jest uruchomiony ale serwer bazy danych leży i łaskawie nie chcą mi powiedzieć dlaczego...

Edytowano przez kycu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli migracja będzie na ten sam panel to wszystkie dane powinny być zachowane, także maile klientów, zmieni się tylko adres IP serwera i adresy DNS dla domen.

 

Nie zezwoliłeś na oferty, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz napiszę iż dostęp do serwera mam (root i inne), on obecnie jest uruchomiony ale serwer bazy danych leży i łaskawie nie chcą mi powiedzieć dlaczego...

 

nie zezwoliłem przez przypadek! to moje nowe konto i pisałem ten post niewiele myśląc o opcjach dodawania postu... oczywiście na oferty jak najbardziej się zgadzam ;)

Edytowano przez kycu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tak:

 

Debian (chyba 64bit)

Direct admin

procesor 2x1.2Ghz

48GB pojemności

1.75GB ram

235GB transferu

 

i coś o tych samych parametrach poszukuje w cenie za ok 140zł/mc

Edytowano przez kycu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku zapraszam do naszej oferty hostingu dedykowanego, tu polecam serwer VPS50PRO:

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=vps_pro

 

Panel: Directadmin

Serwerownia: Nephax (Polska)

 

Dostępna również lokalizacja serwera w UK.

 

Serwer w pełni zarządzany, monitorowany i tworzony jest dodatkowy backup na naszych serwerach (dla całego twojego VPS).

Istnieje możliwość dostępu do naszego oprogramowania monitoringu i także samodzielnie możesz monitorować ponad 30 usług na Twoim serwerze, jest to opcja płatna, ale nie obowiązkowa (serwery i tak są monitorowane przez całą dobę przez naszych techników).

 

Koszt serwera tylko 99 złotych netto (dla firm z Polski zarejestrowanych na VAT wynosi on 0%, w przeciwnym wypadku doliczamy 20% VAT UK).

Koszt przeniesienia danych zaproponujemy indywidualnie.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na priv, to Ci pomogę to podnieść, albo znajdź szybko kogoś kto wykona jednorazową interwencję.

 

Nie podejmuj decyzji o migracji w sytuacji gdy jesteś "pod ścianą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam korzystając z okazji czy jakaś firma sprzedałaby licencje dorzywotnią direct admin na serwer w ovh.pl?

Szukam spradzownej firmy która by mogła sprzedać,serwer był by wykorzystany do darmowego hostingu www ale to narazie plany.jednak chciałby poznać jakąś oferta,szukam też firmy która mogła by dać też promocyjne kody na swoje serwery dla przyszłych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić od ovh lub licencję typu External, żadna poważna firma nie sprzeda ci licencji Internal na obcy serwer.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie propozycje. VPS zakupiony

 

Temat do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×