Skocz do zawartości
chmuri

Satelitka do 50zł miesięcznie

Polecane posty

Chciałbym się dowiedzieć co możecie polecić w tej cenie z Polskich operatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TV czy Internet? Z Internetem będzie ciężko, dołóż 50 zł i coś się znajdzie.

Co do TV. Sam mam cyfrowy polsat i jestem zadowolony. Choć ostatnio stwierdziłem, że tv nie jest mi potrzebna w żadnym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie TV i też się zastanawiam czy te klikanaście darmowych mi styknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo wziąć ofertę na kartę, w sklepach są dostępne zestawy od n. W nc+ i Polsacie są też dostępne oferty z umową bez lojalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@up
Sam korzystam zamiast płacić za CP / NC+ :)
Jestem ciekaw kiedy będą chcieli za to abonament (na telewizorze właśnie oglądam - połączenie HDMI z TV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Sam korzystam zamiast płacić za CP / NC+ :)

Jestem ciekaw kiedy będą chcieli za to abonament (na telewizorze właśnie oglądam - połączenie HDMI z TV).

 

Ale tam jest abonament. Tzn konta premium ale można też przez jakiś czas oglądać za darmo a później wyskakuję komunikat o przekroczeniu limitów i żeby kupić konto premium. Ja wtedy czyszczę ciasteczka i resetuje router i dalej śmiga. Ale konta premium tez kupowałem. Szkoda tylko że nie mają jakiegoś naliczania godzinowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Mi chodziło o abonament na TV :D

Ja w sumie mało telewizji oglądam, czasem coś na YT obejrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

@up

Sam korzystam zamiast płacić za CP / NC+ :)

Jestem ciekaw kiedy będą chcieli za to abonament (na telewizorze właśnie oglądam - połączenie HDMI z TV).

 

On pyta o telewizję a nie o aparaturę sado-maso. Obraz z tego czegoś ciężko nazwać nawet SD, serwis jest brzydki, wątpliwa legalność razem z dostępnością i gwarancją funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

On pyta o telewizję a nie o aparaturę sado-maso. Obraz z tego czegoś ciężko nazwać nawet SD, serwis jest brzydki, wątpliwa legalność razem z dostępnością i gwarancją funkcjonowania.

 

A jak ktoś szuka VPS a ktoś inny proponuje mu dedyka, bo będzie to lepsze rozwiązanie to, co w tym złego ? Najpierw weź przetestuj a dopiero później zacznij się wypowiadać. Ja korzystam z tego serwisu i nie narzekam a jak była jakaś awaria lub serwis trochę mulił, bo przenosili się na inne serwery chyba to dostałem 10 dni premium gratis, mimo że nie miałem wykupionego abonamentu na cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad metaforami. On szuka "dedyka" a ty mu nawet nie proponujesz vps'a tylko zardzewiałą obudowę z chomikami na kołowrotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad metaforami. On szuka "dedyka" a ty mu nawet nie proponujesz vps'a tylko zardzewiałą obudowę z chomikami na kołowrotku.

 

Rozumiem Panie specjalisto. Bardzo przepraszam, że chciałem mu coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

 

On pyta o telewizję a nie o aparaturę sado-maso. Obraz z tego czegoś ciężko nazwać nawet SD, serwis jest brzydki, wątpliwa legalność razem z dostępnością i gwarancją funkcjonowania.

Oj no, na prawdę? Wolę już oglądać w słabej jakości ale obejrzeć czasem coś ciekawego a nie płacić za coś czego nie oglądam :) Zauważ wszędzie gdzie są te abonamenty tam się płaci za cały miesiąc, z czego telewizję praktycznie ogląda się 2-3 dni (licząc godzinowo) bo tak to TV wyłączony.

A po za tym niezły z Ciebie troll :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj no, na prawdę? Wolę już oglądać w słabej jakości ale obejrzeć czasem coś ciekawego a nie płacić za coś czego nie oglądam :) Zauważ wszędzie gdzie są te abonamenty tam się płaci za cały miesiąc, z czego telewizję praktycznie ogląda się 2-3 dni (licząc godzinowo) bo tak to TV wyłączony.

A po za tym niezły z Ciebie troll :D

 

Dokładnie ma w domu Cyfrowy Polsat i przez jakieś 3 miesiące fajnie się oglądało a potem praktycznie same powtórki . "Milion" kanałów a nie ma czego oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×