Skocz do zawartości
zgred

[opinie] Puretec.pl

Polecane posty

Szukam TYLKO negatywnych opinii o puretecu lub mniej przyjaznych. Dobre mnie nie interesują bo to sam jestem w stanie stwierdzić :(

 

Albo co macie przeciw niej a u was byloby lepiej.

 

Interesuje mnie zakup dedyka jednego pod stronki bez baz MYSQL a drugiego z bazami :( i tej firmie sie przyglądam i szukam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na ich stronie informacje są niestety dość lakoniczne. np:

- aktualizacja, modifikacja i kontrola systemu (Managed Support) - na zapytanie

- monitoring serwera dedykowanego 24/7 - na zapytanie

- codzienny lub kilkudniowy backup danych - na zapytanie

- obsługa dodatkowych domen przez panel Plesk 8 - na zapytanie

Poza tym limit transferu do dedyka może być nieco za mały dla niektórych

 

Chcąc uzyskać dodatkowe informacje wysłałem maila na info@tmbnet.pl (2007-01-05 20:45). Do dziś nie ma odpowiedzi :)

 

Dzwoniąc na numer telefonu podany na ich stronie (+49 40 53 53 18 95) zgłasza się tylko poczta głosowa VodaFone. Zostawiłem wiadomość - ciekawe czy i kiedy będzie kontakt zwrotny...

 

Zgłosiłem też pytanie na ich forum pomocy technicznej: http://www.root-forum.pl/viewtopic.php?t=80

Są tam nieodpowiedziane posty 2006.12.31, a nawet z 2006.12.06!

 

Wysłałem nawet PW na tym forum do Pana Tomasza - też brak odzewu :P

 

Czy tak się traktuje Klientów?! Dla mnie jest to nie do przyjęcia...

 

Pozdr

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

Przede wszystkim nie jestes naszym klientem ale "potencjalnym klientem" a to duza roznica dla nas. Mamy pewna polityke firmowa, w ktorej miedzy innymi nie sprzedajemy naszych uslug (serwery dedykowane)osobom, ktore nie posiadaja odpowiednich kwalifikacji administracyjnych, chcemy uniknac problemow i kosztow z tym zwiazanych.

 

Ale odpowiem na twoje pytania: koszt godziny pracy administratora wynosi 75 PLN, przygotowanie serwera (optymalizacja, zabezpieczenie) - okolo 500 -750 PLN.

 

Twoje wymagania : Uptime serwera dedykowanego min. 99,9% rocznie nie mozemy spelnic, serwerownia gwarantuje maksymalnie 99%

 

Z Pozdrowieniami

tomasz benert

 

PS. Brak odpowiedzi z naszej strony mozna w rozny sposob odebrac, najprosciej "firma nie jest zainteresowana oferowaniem uslug w tym przypadku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam np sharedhosting i ten serwer działa całkiem poprawnie. Ale kwiatki się zdarzają jak wszędzie. ogólnie firma jest na 8+ w skali 1-10. Systematycznie coś się zmienia na plus ale home.pl to to raczej nie będzie bo to hosting jest dla innego typu klientów. Mniej zasobnych i mniej wymagających. Proste jak drut.

 

O firmach polskich jako klientach Pan Tomasz może (pewnie o tym nawet wie) zapomnieć bo do ich pozyskania potrzebna jest działalność w Polsce. BOK czynny 24/h oraz 801...

 

Ogólnie hosting jest dobry do nieco mniej wymagających klientów. Co do VPSów czy DS to już jest kwestia umiejętności admina nie sprzedawcy maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest to hosting w stylu opłać i zapomnij. Nie stwarza problemów w wersji shared. Ale na Boga, niech tam zacznie działać jakikolwiek anty-spam. Tam na poczta.cc nie ma nawet skutecznego antyvira. Trojany blokuje mi dopiero kaspersky.

 

EDIT:: Dałbym głowę ze przed chwilą widziałem nad swoim wpis Pana Tomasz Benerta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×