Skocz do zawartości
robson345

Minsthost leży i kwiczy po raz kolejny

Polecane posty

Gość Kamikadze

Łącza. Trasa dochodziła do warszawy a teraz chyba trochę się zmieniła. Pewnie zapasowe się odpaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

aktualnie na naszą infrastrukturę przeprowadzane są ogromne ataki DDoS.
Najmocniej przepraszamy za powstałe problemy oraz prosimy o wyrozumiałość.

 

Takie coś dostałem, trzeba czekać. Aktualnie 2 dedyki i 2 vpsy leżą.

Edytowano przez j1gg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby okej, jeszcze co jakiś czas na chwilkę siądzie, ale dosłownie chwilkę. Powodzenia chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No nie tak na chwilkę. Kilkuminutowe przerwy są co chwila.


No nie tak na chwilkę. Kilkuminutowe przerwy są co chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×