Skocz do zawartości
N0Name

Operatorzy VoIP i Swoja Sieć?

Polecane posty

Witam znacie może jakiegoś operatora VoIP gdzie mogę kupić u niego minuty na całą Europę nie interesuje mnie naliczanie sekundowe i opłata za połączenie np 5minutowe. Po prostu chce płacić za minuty np. 100-200 i mam je do wykorzystania np. do Polski, Niemiec, Anglia ogólnie kraje Europy Centralnej.

(tutaj interesuje mnie opcja indywidualna bez faksu i możliwie jak najtaniej). Fajnie jeszcze jak bym mógł korzystać jeszcze z tej bramki w telefonie.

 

W planach mam zbudowanie swojej sieci VoIPa czyli podpiąć pod bramkę telefon voip, a bramkę do routera kablem i w taki o to sposób bramka miała by się komunikować z operatorem VoIP i mógłbym dzwonić.

 

Wiem ze FritzBox może łączyć się przez wifi z telefonem. Wdrażam się w ten temat mniej więcej wiem jak to działa, ale nie wiem czy to co opisałem będzie działać. Jak to oceniacie? Może macie jakieś inne pomysły.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz porównywarke voip polskich operatorów, możesz sobie sprawdzać pod prawie praktycznie każdym kontem. Kiedyś korzystałem z tego link za doładowanie 10 euro były darmowe minuty na wszystkie stacjonarne po europie. Był chyba limit 300 minut na tydzień i jak się go przekroczyło to dopiero pobierali opłatę. Ostatnio sam stawiałem bramkę i przeglądając oferty migneła mi gdzieś jedna z polskich operatorów w tej porównywarce, miał opcję płacenia abonamentu gdzie dawał pakiet minut do wykorzystania na stacjonarne i komórki ale nie pamiętam który to dokładnie był.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×