Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Warn za reflink w sygnaturce?

Polecane posty

Gość Łukasz Tkacz
Zawsze można też napisać PW z prośbą o usunięcie refa, ale to już dobra wola moderatora ;)

 

 

w mojej opinii wyczerpuje temat, nikt nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć (np. BH i kody) i ten punkt daje taką furtkę moderatorom, żeby interweniować a jeżeli ktoś się nie zgadza to ma drogę odwoławczą

 

 

 

No właśnie widać, jaka ta wola jest.

Jeżeli jest furtka, to lepiej walnąć warna "bo takie jest moje widzi-mi-się", a delikwent niech sobie z tym robi co chce.

Można i tak, tyle czy daleko się tak zajedzie?

Jeszcze rozumiem, jak ktoś nowy robi autentyczny syf. No ale przy osobach, które nieco tutaj są, chyba można podejrzewać, że nie robię tego ze złośliwości i krótkie pw naprawdę wystarczy. Cud, że za podpis z tapatalka nie dostałem od razu bana.

 

 

@Bartosz Gadzimski:

Czy zgodnie z tym co pisałem w emailu, warn zostanie ściągnięty?

Jeżeli nie, jego dalszy ciąg jest aktualny.

Edytowano przez lukasamd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu rzadko się udzielam, ale administrator tego forum Bartek powinien zrobić porządek ze swoimi moderatorami, bo niektóre osoby się do tego nie nadają lub moderatorzy też powinni być rozliczani w jakiś tam sposób za pewne swoje decyzje :)

 

PS udzielam się tez na innych forach i jeszcze nie widziałem aby były jakieś żale na moderatorów

Edytowano przez R@fi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ tylko że oba przypadki są podobne - w tym lukasamd dostał warn za niepisaną zasade, a w przypadku kodów rabatowych napisałeś temat i po 5 minutach leciały ostrzeżenia.

 

Zawsze można też napisać PW z prośbą o usunięcie refa, ale to już dobra wola moderatora ;)

 

Mnie już na WHT nic nie zdziwi - mieliśmy już biznesy za plazme, msze za firmę hostingową, (nie)zależne opinie za 3 miechy gratis więc i to trzeba przeżyć - czipsy, piwko i czytamy ;)

 

Zamiast tego poprawta Panie te transfery na Backuoftp.pl, bo jak widzę maks 500 kilo przy pobieraniu kopi to się zastanawiam czy wam nie posłać bomby do DC w ramach rozrywki ;)

 

Ja tu rzadko się udzielam, ale administrator tego forum Bartek powinien zrobić porządek ze swoimi moderatorami, bo niektóre osoby się do tego nie nadają lub moderatorzy też powinni być rozliczani w jakiś tam sposób za pewne swoje decyzje :)

Zawsze mówiłem żeby zwolnić wszystkich od razu i będzie spokój na pół roku, bo potem to i tak nowi zaczną do kieszeni brać za reklame w końcu Zen się musi z czegoś utrzymywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Zawsze mówiłem żeby zwolnić wszystkich od razu i będzie spokój na pół roku, bo potem to i tak nowi zaczną do kieszeni brać za reklame w końcu Zen się musi z czegoś utrzymywać ;)

 

Nie żebym się czepiał, ale robson gada z sensem, reflinki z B-H to rzeczywiście ZUO w najczystszej postaci dla konkurencyjnego ZENka więc chyba wiadomo dlaczego tak się dzieje :)

Poza tym - skoro jesteśmy w temacie opinii spójrzcie na KYLOS ile dostał opinii przez ostatnie 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie robić te złośliwości bo to się robi już nie miłe. Ja niestety też uważam, że niektórzy z moderatorów za bardzo się przejmują rolą, jednak nie pisze ze to wina Zen, bo nie jest.

 

Up@ jest cos takiego jak target, każda firma celuje w innych klientów, nie wszystkim zależy, aby obniżyć ceny do najniższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast tego poprawta Panie te transfery na Backuoftp.pl, bo jak widzę maks 500 kilo przy pobieraniu kopi to się zastanawiam czy wam nie posłać bomby do DC w ramach rozrywki ;)

 

Zamiast marudzić zawsze można napisać zgłoszenie na pomoc@backupftp.pl - obecnie nie ma żadnego takiego, więc nie mam się nawet jak ustosunkować co zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

 

Poza tym - skoro jesteśmy w temacie opinii spójrzcie na KYLOS ile dostał opinii przez ostatnie 2 dni.

 

Sugerujesz brzozę czy mgłę?

 

gz0XoSX.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o sygnaturce to mam pytanie: Dlaczego nie mogę jej ustawić w swoim profilu??? Kiedy klikam opcję zmień sygnaturkę pokazuje się komuikat: "Nie możesz zmienić sygnaturki dopóki nie będziesz posiadał 1 zatwierdzonych postów". Dodałem już kilka postów na forum i są one widoczne.

O co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie we wszystkich działach posty są zliczane do, nazwijmy to, "liczących się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×