Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

[Opinia] nazwa.pl

Polecane posty

Gość Fobi

Usługa: rejestracja domeny krajowej *.pl na rok. www.nazwa.pl

Cena: 100zł plus VAT (22%) , 122zł brutto

 

PLUSY:

+ w pełni konfiguracja online, nic nie trzeba dzwonić i potwierdzać

+ po wpłaceniu pieniędzy na konto czas około 24h do pełnego funkcjonowania domeny

+ własny panel administracyjny, a w nim możliwość zmiany swoich danych, zmiany/dodania abonentów domeny

+ ustawianie miejsca parkowania

+ uczestniczenie w programie partnerskim

+ ładna fakturka, która doszła w mniej więcej tydzień

 

 

MINUSY

- nie stwierdzilem

 

Ogólna Ocena:9/10 (zobaczymy jak bedzie po roku używania)

Status: Jak najbardziej polecam

 

 

Pzdr i czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólna Ocena:9/10 (zobaczymy jak bedzie po roku używania)

Status: Jak najbardziej polecam

 

Podpisuję się pod tym co kolega napisał.

 

W moim przypadku - płaciłem za domene na poczcie, musiałem przefaksować dowód wpłaty, po ok. jednej godzinie od wysłania faksu domena została w pełni 'aktywowana' . Fakturka przyszła w ciągu jednego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic u nich nie kupowałem , ale mam 100% przekonania, że to solidna i pewna firma. Skoro, ktos tyle inwestuje w reklamę to liczy na sukces. A na ten zawsze trzeba poczekac...

 

Wygladaja b. OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem z nimi do czynienia ale w wielu miejscach ludzie się bardzo pozytywnie wypowiadali o tej firmie i wygląda bardzo zachęcająco ;)

Jakbym miał kupować/przenosić domenę to pewnie u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich kilka domen i żadnego problemu przez kilkanaście miesięcy. Wsparcie szybkie i kompetentne. Ostatnio nawet zauważyłem, że można rejestrować w panelu serwery DNS we własnej domenie (kiedyś trzeba było prosić o to administrację).

 

Kiedyś nawet przed Bożym Narodzeniem dostałem w przesyłce od nich opłatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba jest juz wyczerpany...

Prosze od tej pory nie pisac zalet nazwa.pl - te juz wszyscy znaja. Proszę pisać o ewentualnych problemach.

 

Nie stosowanie sie do zalecan = żółta kartka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Same plusy? Ciekawe... bardzoo. A wiec od poczatku.

Ostatnio sie zglosil do mnie klient, ktory chcial przetransferowac domene z nazwa.pl do mnie ze wzgledu na dosc znaczna roznice w cenie domeny (koszt roczny). Stwierdzielem, ze ok, transfernac mozna. Koles wplacil kase, ja wypelnilem wniosek o transfer domeny u nowego rejestratora, zaplacilem. Nowy rejestrator wyslal im e-mail zeby potwierdzili zmiane i zgodzili sie na transfer. I co? Netart probuje wmowic, iz zadnego e-mail'a nie dostali.. No ok.. powiedzmy ze im wierze (choc nie dokonca, poniewaz otrzymalem potwierdzenie wyslania takiego e-mail'a od nowego rejestratora na info@nazwa.pl) - poprosilem o ponowne wyslanie tego maila. I co? netart twierdzi ze nic nie dostal. Pytan jest wiele. W sumie nie widze tu sensu aby nazwa.pl utrudniala transfer, poniewaz domena nie nalezy do nich tylko do klienta, jesli sie jej nie uda przetransferowac to niedlugo straci ona waznosc - a tym samym nazwa.pl straci rowniez klienta. Widzicie jakis sens dzialania w tym wypadku nazwa.pl? Bo ja zadnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

voytar luka ale istanila tylko troszke zostal usuniecta w ciagu kilku godzine, a co do nazwa.pl to mam u nich kilkadziesiat domen i jestem bardzo zadowolony, nawet bardziej :)

Zero problemu, profesionalny panel, wszystko co potrzeba no i teraz juz jets program partnerski.

Jednym slowem POLECAM

Ocena 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytar
voytar luka ale istanila tylko troszke zostal usuniecta w ciagu kilku godzine

Fajnie jakbyś staranniej pisał posty.

Jeśli chodzi Ci o to, że bug został szybko naprawiony to przeczytaj jeszcze raz mego posta.

jestem bardzo zadowolony

Ja także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem, że polecacie założyć domenę w w nazwie.pl i nie będzie problemu z zaparkowaniem jej na i365? Pełne prawa będę miał ja jako właściciel i sprzedać czy co kolwiek będę mógł zrobić ewentualnie nikt nie będzie się do mnie o to czepiał.

 

A jeszcze jak z cenami bo na nazwie pl jest promocja ale czy ona nie obowiązuje domen wykupionych i zaparkowanych u nich a nie przeniesionych.?

 

Dodatkowo mam jeszcze pytanie jak skończy mi się okres 1 roku to rozumiem, że następna wpłatę na domenę płace nazwie.pl a nie tam gdzie będzie ona zaparkowana?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup hosting - od providera dostaniesz adresy serwerów dns, załóż domenę - podasz dnsy w formularzu rejestracyjnym, potem wszystko gra i buczy :(.

 

Po roku dalej płacisz Nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno dołączyłbym do fali zachwytów nad profesjonalizmem nazwa.pl, ale dopadła mnie rzecz zupełnie ludzka – skorzystałem z promocji, której nazwa.pl nie szczędziła w ostatnim okresie. Dnia 27 lutego o godzinie 20:43 skorzystałem z promocji „Ścinamy ceny”, zamówiłem domenę mając utrwalone w pamięci inne promocje, w których wystarczyło zdążyć z zamówieniem przed podaną datą zakończenia promocji (podobna zasada obowiązuje obecnie z obniżonymi cenami na serwery). Jakież było moje zdziwienie, kiedy 28 lutego (niecałe dziewiętnaście godzin później) otrzymałem informacje, że do godziny 15:00 nie odnotowano wpłaty za zamówioną domenę i cena została przeliczona wg standardowego cennika. Pewnie przekląłbym szpetnie i sobie darował, gdyby nie potwierdzenie przyjęcia zamówienia z terminem płatności określonym na 13 marca, które otrzymałem zaraz po rejestracji zamówienia (nie mówiąc o fakturze proforma). Ufny w świadomość rynkową dostawcy poprosiłem o rozważenie stanowiska w związku z przedstawionymi argumentami. W odpowiedzi profesjonalna nieprzemakalność – promocja skończona, regulamin niedostępny, daty na potwierdzeniu i fakturze pozostawione bez komentarza, nieważne, że podajemy sprzeczne informacje, korzystamy z tych, które są nam wygodniejsze.

Pewnie Wasze serwery będą działać fenomenalnie, ale mojego zaufania to nie przywróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam w regulaminie bylo wyraznie napisane, do kiedy wplata musi sie znalezc u nich - i to nie bylo jakos ukryte drobnym maczkiem, tylko jak wol stalo, ze jesli chce sie skorzystac z oferty to kaska do dnia tego i tego, godzina ta i ta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że w regulaminie zabrakło jasnej informacji, może była czerwona i pulsująca na całym ekranie. Problem w tym, że na potwierdzeniu przyjęcia zamówienia (w myśl art. 2 ust. 2 Dz. U. z dnia 5 września 2002 r. ‘sprzedawca jest obowiązany potwierdzić na piśmie wszystkie istotne postanowienia zawartej umowy’) jest termin płatności 14 dni, a BOK odpowiada bez udawanej nawet skruchy, że ich ten problem nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam, wszystko ok, tak jak pisze do 24 godz. domena aktywna. Wielu znajomych korzysta, zmieniali dns'y, transferowali domeny i wszystko sprawnie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej

a co myślicie o tej ich promocji na domeny, że teraz płaci się cenę bardzo niską (24 zł za .com) a za rok trzeba u nich przedłużyć ważność po cenie jaka będzie wtedy obowiązywać? przecież to z daleka źle pachnie! nie wiem czy się zdecydować. taki superhost.pl np nie ma takiego zapisu a domeny ma bardzo tanie. nie wiem na co się zdecydować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Jeżeli dany rejestrator domeny nie podaje otwarcie i w zrozumiały sposób cen jakie będą obowiązywać po promocji (odnowienie) to raczej nie ciekawie się to zapowiada w przyszłości.

Co z tego, że za rejestracje zapłacisz bardzo mało pieniędzy jak będziesz musiał za rok ją odnowić w tej samej firmie za znacznie większą kwotę.

Rejestrując domeny nie oglądaj się na cenami promocyjnymi tylko standardowymi jak i również regulaminy które będą dla Ciebie zrozumiałe.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem domene 2 stycznia, nie pamiętam jaka wtedy obowiązywała promocja ale chyba "Ścinamy Ceny". Czytałęm dość wnikliwie regulamin tej promocji wtedy i nie pamiętam żeby pisało tam coś o tym, że musze przedłużyć domene a po przeczytaniu postów w tym temacie już się zdezorientowałem. Pokaże mi ktoś zapis w akutalnym regulaminie, że TREBA przedłużyć domenę? Bo może ja tylko źle zrozumiałem :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Z tego co czytam w regulaminie & 10 (X) raczej nie ma obowiazku przedluzenia domeny u NICH.

 

X.Przedłużenie okresu rejestracji domeny

3. W przypadku chęci przedłużenia okresu rejestracji domeny Klient zobowiązany jest do uiszczenia odpowiedniej opłaty, ustalanej wg cennika, na konto NetArt w terminie do 14 dni od daty poprzedzającej wygaśnięcie ważności domeny. Datą płatności jest dzień uznania rachunku bankowego NetArt kwotą należnej opłaty. Brak wpłaty tytułem rejestracji domeny na kolejny okres w terminie do ostatniego dnia bieżącego okresu rejestracji domeny oznaczać będzie rozwiązanie umowy z NetArt następnego dnia.

 

http://nazwa.pl/regulamin.php?m=d&s=rej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@exe proponuje zapoznać się z tym tematem:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?s=&...ost&p=42371

mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem tam jak należy.

 

PS. sam zarejestrowałem sobie domenkę .pl za 9.90zł netto ... teraz tylko poczekać na 1 listopada na jej włączenie przez nazwa.pl

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×