Skocz do zawartości
piotrpiksel

Wymiana walut on-line

Polecane posty

Jak dotychczas wytestowałem tylko wspomniany już internetowykantor.pl.

Waluta i reszta z transakcji na koncie w Deutsche Bank następnego dnia. Całkiem sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy wymienialiście już walutę online? Który kantor ewentualnie możecie polecić?

 

zajrzyj na ranking kantorów online http://strefawalut.pl kursy walut ze kantorów internetowych w Polsce,

chyba najlepiej wpierw tam się rozejrzeć i przy okazji skorzystać z ciekawych promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystałem z internetowego kantoru, ale po roku regularnego korzystania co miesiąc wszedł kantor Alior banku, internetowykantor nie śpieszył się z żadnym bonusem - a bez bonusu to kantor.aliorbank.pl miał lepsze spready.

Do tego opcja ekspresowego przelewu z wypłatą.. no i jednak - to bank, nie jakaś sp zoo. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może jestem staroświecki, ale wolę korzystać po prostu z usług banku. Dlatego polecam:

http://kantor.aliorbank.pl/

 

Bank to jednak jakaś pewność finansowa, co przy większych transakcjach zapewnia spokój. Poza tym w Kantorze Alioru można od razu prowadzić rachunki walutowe, więc odchodzi kwestia kosztów takowych w innych bankach. Przelewy zagraniczne (w określonej ilości) są darmowe. Wygodna jest też możliwość darmowej wpłaty / wyjęcia waluty w kasie banku, co nie jest w kantorach internetowych takie oczywiste.

 

Dorzucę jeszcze, że do konta dodają darmowe karty płatnicze w USD, EUR. Do płacenia w zagranicznych sklepach internetowych idealne (unikanie przewalutowań), równie dobre gdy człowiek wyjeżdża zagranicę.

 

Jak kantor to najlepszy w banku :-).

 

Ależ mi reklama wyszła. Jeszcze powinienem reflinka podkleić i zbierać 20 pln za każde polecenie ;-).

Edytowano przez alien (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja wychodzę z założenia, że dobre są te kantory, które uwzględniają różne porównywarki, działające już od pewnego czasu, jak np. wspomniana strefawalut.pl. Ale zawsze też szukam jeszcze dodatkowych opinii na różnych stronach internetowych - jeżeli ktoś się już na dany kantor naciął, jakaś wzmianka musi się znaleźć

Jeżeli chodzi o wymienione wyżej kantory - i Aliora, i InternetowyKantor wypróbowałam i nie mam żadnych zastrzeżeń. Walutomat też jest ok, jeżeli się dobrze trafi - nie mamy tam pewności, że w danym momencie możliwe jest zawarcie transakcji na interesujących nas warunkach, musimy wcelować się w oczekiwania innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×