Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Ostatnio na niemickim wht znalazlem oto cos takiego: http://keyweb.de/rdsserver/rds-premium.shtml

 

1. Czy warto?

2. Czy ktos sie spotkal?

3. RDS-Premium - virtuell dediziert?

Pozdrawiam serdecznie

 

hmm? brak limitu transferu.. to coś nowego...

 

pingi kolo ~50 wiec taka gorsza norma.. Ktos ma stad serwer ?

 

Chyba ta najlepsza wersja przyda sie na stronke gdzie sie pobiera duzo plików... skoro juz nie maja limitów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś bardzo nieprzyjemne przejścia z firmą Keyweb.de,

od supportu począwszy, a na płatnościach i fakturach z kosmou kończąc.

Mało tego, jeszcze rok temu nikt poza głównym administratorem nie mówił u nich po Angielsku,

a już wtedy lansowali się na firmę o międzynarodowym zasięgu.

To tylko moje 3 grosze, bo mogło się wiele zmienić od tamtego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedyni" jeśli zapomnieć o XXLWeb, OVH i paru innych firmach. To, że dziwnym trafem łączysz się z IP z tego samego miasta co siedziba firmy-resellera keyweb.pl i spamujesz całe forum reklamami tej firmy potraktuje jako przypadek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KeyWEB to głupia firma nie warta uwagi jeżeli im łącza za mocno obciążysz to Ci przytną tak ostro, że nawet IRC tam nie postawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK,

czyli co by było do stwierdzenia - Patryk

XXL-Web wynajmuje serwery u Strato i oczywiście maja ograniczony transfer, tak samo jak i wszystkie wynajete u 1und1, czyli puretec.

OVH po 3 TB odcinają na 10 MBit z 100MBit - to nie jest prędkość :P

 

SCH -

KeyWEB to głupia firma nie warta uwagi jeżeli im łącza za mocno obciążysz to Ci przytną tak ostro, że nawet IRC tam nie postawisz.

 

mylisz stary i to bardzo - MY NIC, NIE ODCINAMY - jeżeli ktoś produkuje okrutnie dużo transferu - zdarza się przy RADIU to wtedy proponujemy inne rozwiązanie z transferem - szczerze mówięc, jeżeli ktoś ma 10 TB transferu - to zarabia TYLE na reklamie że może też 200 złotych zapłacić, ponieważ nasz transfer to też mieszana kalkulacja.

 

wesolek -

1TB transferu zużyjesz i serwer bedzie chodził jak na 512 neo...

chyba mylisz z 1und1 - oni obcinają po 1 TB -

a propos 1 TB czy 2 TB - w dzisiejszych czasach to naprawde nie jest dużo

 

a tak między nami - UWIELBIAM wypowiedzi ludzi, którzy nie mieli z tą firmą żadnych kontaktów i opowiadają coś - po to żeby coś powiedzieć

sorry

 

-----------------

my jesteśmy oficjanym przedstawicielem, z dostępem do serwerowni, a mie pośrednikiem, pośrednika od pośrednika

macie pytania - to pytajcie

juliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak między nami - UWIELBIAM wypowiedzi ludzi, którzy nie mieli z tą firmą żadnych kontaktów i opowiadają coś - po to żeby coś powiedzieć

 

Na tym forum jest co najmniej kilka osób które miały tam serwery bezpośrednio. :P

 

Jak długo będziecie spamować wszystkie możliwe fora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXL-Web wynajmuje serwery u Strato i oczywiście maja ograniczony transfer, tak samo jak i wszystkie wynajete u 1und1

 

OVH po 3 TB odcinają na 10 MBit z 100MBit

 

PIerwsze słyszę, czy coś Ci się nie pomyliło? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

 

Sorry za offtopa, ale zaciekawilo mnie to co napisała ta osoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo będziecie spamować wszystkie możliwe fora?

 

Aż znajdą pierwszego klienta lub uzbierają na swój cel (czyt. zakup rowera, motoroweru :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIerwsze słyszę, czy coś Ci się nie pomyliło? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

 

Sorry za offtopa, ale zaciekawilo mnie to co napisała ta osoba :P

 

oczywiscie, XXL sam pisze że wynajmuje u Strato a u nich małym druczkiem jest napisane

Traffic-Unlimited (HighQ-Server): Keine zusätzlichen Kosten durch Traffic (bei Traffic-Verbrauch über 1.000 GB/Monat und danach je weitere 300 GB erfolgt eine Umstellung der Anbindung auf 10 MBit/s statt sonst 100 MBit/s, Freischaltung auf 100 MBit/s in Ihrem Online-Kundenservicebereich ohne Zusatzkosten möglich).

 

czyli teoretycznie nieograniczony transfer - praktycznie tak samo jak 1und1 po 1TB

odcinaję łącze na 10 MBitów, samemu można na następne 300 GB popchnąć na 100 MBit

- taki rodzaj zabawy ograniczajęcej transfer :)

 

O - OVH - Francuzach, pisze bardzo dużo w niemieckich forach i ich katowaniu transferu.

 

-----------------------------

co do postów - czy jak mówicie spamowania -

mój nadgorliwy pracownik, już więcej nie będzie tego robił - sorry

 

juliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam serwer w ovh generuje po 5 TB/miesiąc i cały czas mam 100mbit.

 

Co do keywebu, miałem nie miłą przyjemność współpracować z tą firmą, dzięki bellerofontowi który miał podobne doświadczenia udało mi się zakończyć współpracę. Za moich czasów DFLAT oznaczał:

 

100mbit download

100mbit upload dla portu 80

512kbit per session na inne porty.

 

Co do twojego polskiego na stronie - translator czy udawany translator?

 

Keyweb.de jest firmą pokroju server4you.de i kupowanie od nich serwerów, a w szczególności resselingu ich serwerów jest raczej nie trafione i obarczone dużym ryzykiem.

 

Kupowanie od spamera: http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=7125 który reklamuje się na forum ovh.pl które tak kantuje również jest ryzykowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

keyweb

 

mylisz stary i to bardzo - MY NIC, NIE ODCINAMY - jeżeli ktoś produkuje okrutnie dużo transferu - zdarza się przy RADIU to wtedy proponujemy inne rozwiązanie z transferem - szczerze mówięc, jeżeli ktoś ma 10 TB transferu - to zarabia TYLE na reklamie że może też 200 złotych zapłacić, ponieważ nasz transfer to też mieszana kalkulacja.

 

_______________

 

Kiedyś w KeyWeb miałem serwer z unlimited transfer kupiłem go pod p2p (pliki bittorrent) miałem przez około 1 tydzień jak mi głupole zablokowali transfer do może 128kb/s. Jak dla mnie Keyweb to firma która tylko i wyłącznie oszukuje ludzi. Oferujecie łącza 100mbps unlimited i jeżeli takie łącza oferujecie nie możecie go przyciąć. Dlaczego? bo to zmiana parametrów usługi! Kupiłem serwer z takim łączem i chce je mieć przez cały okres za który zapłaciłem. dodam tylko, że w OVH nie ma czegoś takiego jak przycięcie łącza mam u nich non stop 100mbps a robię u nich około 20Tb transferu miesięcznie na p2p. U was by to było możliwe? Oczywiście że nie byście łącze przycięli i udawali głupów nie wiedząc o co chodzi. Kiedy miałem tam serwer to nikt mi nie napisał że za dużo generuje transferu i nikt nie proponował mi jakiegoś innego pakietu.

 

Podkreślę że pytałem się na czacie który był czy mogę zrobić na tym serwerze taki transfer i czy dozwalają na p2p odpowiedź Pani konsultant w tłumaczeniu na Polski była. Tak pozwalamy na torrent. Ma pan łącze 100mbps. Jaki w niosek z tego? firma zachęciła mnie do kupna produktu a potem mnie oszukała przycinając łącze i udając debilów że nie wiedzą o co chodzi z tym łączem.

 

Po bardzo długiej walce z tą firmą i zwrot pieniędzy doszło do ugody i dostałem zwrot 1/3 kwoty której zapłaciłem za serwer. Sprawa załatwiona za porozumieniem stron jednak to było jednoznacznie przyznanie się ze strony keyweb do nielegalnych praktyk handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OVH po 3 TB odcinają na 10 MBit z 100MBit - to nie jest prędkość ;)

 

 

Ja bym nie oczerniał OVH gdyż mogą wam założyć sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sami świadczą usługi na bardzo niskim poziomie (mam tu ma myśli transfer) a kogoś jeszcze w dodatku oczerniają kogoś innego kto świadczy usługi na wyższym poziomie bez nielegalnych praktyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja tez mialem stycznosc z ta firma - jeszcze mam tam kilka serwrerow (kilku klientow nie chcialo sie przeniesc jednak generuja taki ruch, ze nie ma ryzyka aby ich odcieto)

 

Co do wylaczania serwerow albo limitowania portow to byla to u nich standardowa praktyka.

 

Po rozmowie z szefowa sprzedazy - po koljenym przycieciu lacza zapytalem przy jakim poziomie przycinaja lacza.... Pani powiedziala ze ok 2-3TB.

 

Najsmieszniejsza rzecza, ktora u nicc mi sie zdarzyla to gdy odlaczonych zostalo 5 serwerow klienta, ktory generowal miedzy 10-15TB na kazdym z nich. Zjawila sie u nich "policja" bo byl illegal content.... ale jaki to niewiadomo. Poprosilem o kopie nakazu - takowej nie dostalem. Moj klient skontaktowal sie z prawnikiem w Erfurcie - po czym serwery zostaly wlaczone na kilka godzin i przenieslismy dane do Frankfurtu i tam wszystko dzialalo bez problemow.

 

W niemchech jezeli zjawia sie policja to jedynie po to aby serwer zabrac (caly) potem oddaja serwer bez dyskow i nie bawia sie we wlaczanie / wylaczanie serwerow.

 

Natomiast jezeli chodzi o siec to nie mozna narzekac - wszystko dziala stabilnie.

 

Wspolprace na wieksza skale skonczylem z nimi jakis rok temu wiec jak sie sprawy maja teraz nie wiem, ale tak naprawde nie chce sprawdzac.

 

Do powaznych zastosowan szczerze odradzam.

 

Pozdrawiam,

Dino Strzeminski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Dinek

 

a oddali Ci jakąś część pieniędzy?

 

Nie, ale wazniejsze w tamtym momencie bylo przeniesienie tego kleinta do innej serwerowni anizeli wyciaganie od nich pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko kasa była ważna bo tam nie miałem nic takiego ważnego.

ważne, że oddali kasę mi (1/3).

 

A Keyweb.pl się do tego nie odniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×